Zpět na » Synot liga » Paták si opět zapískal ligu a dostal pětku

Synot liga - Paták si opět zapískal ligu a dostal pětku

0

Líbilo se

28.08. - Michal Paták si poprvé od zápasu minulé sezóny Příbram – Zlín zapískal první ligu. Ve čtvrtém kole mu byl svěřen zápas Jablonec – České Budějovice a za svůj výkon v tomto zápase byl hodnocen pětkou a stal se tak společně s Jiřím Jechem nejhůře hodnoceným rozhodčím v tomto kole.

Paták už pískal první dvě kola druhé ligy, v nichž dostal vysoké známky. Prvoligový zápas se mu ale opět nepovedl a je otázka, proč na tento zápas byl delegován zrovna on. Ve druhé lize je spousta mladých rozhodčích, kteří stále na svou šanci v lize čekají.


Jiří Jech taktéž v sezóně pískal svůj první zápas v lize a také dostal pětku. Jech měl vyloučit v 72. minutě Nezmara za surový zákrok na Koukala, která po té zápas nedohrál. Liberecký útočník se už před tím prezentoval tvrdšími zákroky.


Za povšimnutí stojí určitě série Oldřicha Racka, který v dosavadních čtyřech kolech sbíral jen osmičky, což je určitě pro nejmladšího sudího v první lize více než dobré. Druhý nejmladší Radek Kocián dostal v tomto kole také osmičku. Pro Kociána to tak je po dvou šestkách menší povzbuzení.


Hodnocení rozhodčích 4. kolo:
Jech – 5 – Teplice – Liberec
Racek – 8 – Zlín – Ostrava
Příhoda – 6 – Olomouc – Most
Kovařík – 7 – Žižkov – Sparta
Paták – 5 – Jablonec – České Budějovice
Jílek – 7 – Slavia – Brno
Franěk – 7 – Plzeň – Bohemians 1905
Kocián – 8 - Mladá Boleslav – Kladno

Delegátská stupnice známek: 10 - excelentní, výjimečný výkon, 9 - výborný, 8 - velmi dobrý, 7 - dobrý, 6 - průměrný, 5 - uspokojivý, 4 - neuspokojivý, 3 - špatný, 2 - velmi špatný, 1 - mimořádně špatný

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články