Zpět na » Synot liga » To nej ze 4. kola Gambrinus ligy

To nej ze 4. kola Gambrinus ligy

0

Líbilo se

28.08. - FotbalPortal.cz se ohlédl za čtvrtým odehraným kolem naší nejvyšší soutěže.

sestava kola:
Kučera (Č. Budějovice) - Zbožínek (Zlín), Suchý (Slavia), Fukal (Jablonec), Zakopal (Plzeň) - Ĺ micer (Slavia), Horváth (Sparta), Marek (Baník), Sabou (Teplice) - Toleski (Most), Fenin (Teplice)

plus kola: Diváci
Velký divácký zájem o tento ročník české ligy nadále trvá. Na prvoligové stadiony si ve 4. kole našlo cestu 43 006 diváků, v průměru na 1 zápas 5 375 fotbalových příznivců.

o čem se mluví: Krize Liberce
Liberec stále tápe, již teď je nečekaně s jediným bodem nejhorším celkem ligy. Hráči Slovanu si odnesli další porážku tentokrát z Teplic. Bude jejich kouč Michal Zach prvním odvolaným trenérem v tomto ročníku Gambrinus ligy?

Hráč kola: Goče Toleski
Makedonský útočník střelecky září v mosteckém dresu. V utkání čtvrtého kola si připsal další dvě úšpěšné trefy a zajistil tak Mostu bod z Olomouce. Po tomto kole je již společně s teplickým Martinem Feninem se čtyřmi vstřelenými brankami nejlepším kanonýrem ligy.

tým kola: Sparta Praha
Fotbalisté pražské Sparty si v malém pražském derby v pohodě poradili s domácím Žižkovem. Gól vstřelili už v první minutě a jistým výkonem kráčeli od začátku k vítězství. Sparta dala čtyři góly a přitom měla ještě další šance.

zajímavost kola: Fanoušci v bílém
Fanoušci ostravského Baníku, kterých dorazilo do Zlína přes dva tisíce, přijeli až na pár výjimek v bílém oblečení. Před zlínským stadionem se to bílou barvou jen hemžilo. V bílých barvách nakonec však hráli zlínští fotbalisté.

/ David Křížka, FotbalPortal.cz

Nejnovější články