Zpět na » Synot liga » Prvním vyhozeným trenérem je Cipro

Synot liga - Prvním vyhozeným trenérem je Cipro

0

Líbilo se

29.08. - Trenér František Cipro už není koučem Českých Budějovic. Vedení klubu odvolalo z důvodu neuspokojivých výsledků. Mužstvo ze čtyř kol získalo tři body.

Dynamo vstoupilo do soutěže výhrou nad Sigmou Olomouc. Poté však následovaly tři porážky. Nejprve Jihočeši prohráli ve Zlíně, pak doma nestačili na Slavii a nakonec podlehli na Střelnici Jablonci. Přitom všechny tři porážky byly o gól.

Předseda představenstva klubu Karel Poborský potvrdil, že za vyhazovem stojí špatné výsledky. S trenérem Ciprem si sedli a dohodli se o ukončení smlouvy. V této sezoně tak šedesátiletý kouč odtrénoval jen čtyři kola.

František Cipro působil v jihočeském klubu od dubna 2005. Mužstvo přebíral po Robertu Žákovi. V té sezoně už klub nedokázal zachránit a tým sestoupil do druhé ligy. Cipro však po roce Budějovice do nejvyšší soutěže vrátil a v minulé sezoně patřili Jihočeši hlavně na podzim k příjemným oživením ligy.

Ve čtvrtek proběhne tisková konference, kde klub sdělí, jakým způsobem se bude dál ubírat. Média začala spekulovat o mužích, kteří by mohli nahradit Cipra. Nejčastěji se hovoří o Jiřím Kotrbovi, který momentálně působí v Budějovicích jako sporovní ředitel. Dále se pak nabízí Pavel Tobiáš. Ten naposledy působil v Příbrami.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články