Zpět na » Synot liga » Macháček se vrací do Teplic

Synot liga - Macháček se vrací do Teplic

1

Líbilo se

25.10. - Po více než šesti letech se do severočeského města vrací brankář Libor Macháček. Bývalá brankářská jednička v celku Teplic nyní působila v Jihlavě, kde byla za jakéhosi hrajícího trenéra brankářů.

Návrat však nebude spjat s dalšími prvoligovými starty, Macháček by měl od 1.12. převzít roli trenéra brankářů, kterou nyní vykonává Vladimír Počta.

Naváže tak na své pětileté působení v druhé polovině 90.let, kdy byl v Teplicích jasnou jedničkou. Vychytal dokonce 2.místo v lize v sezóně 1998/1999. V roce 2001 po ztrátě svého výsadního postavení odešel do Mladé Boleslavi, zde skončil počátkem roku 2004 a dva roky byl bez angažmá, až po něm sáhla Jihlava. Tam přicházel jako trenér brankářů, který v případě nouze bude připraven naskočit, a to se také stalo, několikrát nastoupil za "A" tým a juniorce pomáhal zachránit se v loňské sezóně v MSFL.

V Teplicích převezme dohled nad přípravou Martina Slavíka, Tomáše Belice, rekonvalescenta Patrika Koláře a do budoucna jistě také nadějného Radka Porcala.

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články