Zpět na » Synot liga » Hrdlička na hostování do Bohemians 1905

Synot liga - Hrdlička na hostování do Bohemians 1905

Hrdlička na hostování do Bohemians 1905 © -

0

Líbilo se

18.08. - Bývalý fotbalista pražské Slavie Tomáš Hrdlička, který naposledy působil v Mladé Boleslavi, přichází na půlroční hostování do Bohemians 1905. V úterý o tom informovaly webové stránky vršovického klubu.

„Je to univerzální hráč s vynikající levačkou. Může hrát ve středu zálohy, stejně jako na celé levé straně,“ uvedl trenér Bohemians 1905 Pavel Hoftych. „Zranil se Michal Dian a stále ještě není fit. Ani Jirka Šisler není v optimální herní pohodě. Proto jsme se rozhodli přivést hráče, který nám může výrazně pomoci a zároveň uvolníme Šislera na hostování,“ dodal kouč.

Jiří Šisler odchází podle informací na webu na půlroční hostování do Jihlavy. Sedmadvacetiletý Hrdlička přichází do pražského mužstva na půl roku, nesmí nastoupit ve vzájemném utkání proti Boleslavi a o jeho dalším případném působení v Ďolíčku se bude jednat v zimě. První trénink se svými novými spoluhráči absolvuje ve středu.

Tomáš Hrdlička je odchovanec Slavie, kterého ve dvaceti letech přivedl do prvoligového týmu trenér Beránek. Dostal se do reprezentace do 21 let a v květnu 2002 s ní získal zlato na evropském šampionátu. Na jaře 2005 s příchodem trenéra Jarolíma získal znovu místo v ligovém týmu, ale v létě 2007 po vypršení smlouvy odešel do Mladé Boleslavi.

Kam dál?

Michal Sitek / Mediafax

Témata článku
Nejnovější články