Zpět na » Synot liga » František Straka novým trenérem Č. Budějovic

Synot liga - František Straka novým trenérem Č. Budějovic

0

Líbilo se

30.08. - František Straka nahrazuje na trenérské lavičce Českých Budějovic Františka Cipra, který byl odvolán vedením klubu kvůli neuspokojivým výsledkům. Klub představil svého nového trenéra na tiskové konferenci..

Devětačtyřicetiletý kouč se vrací do Českých Budějovic po třiceti letech. "Odešel jsem v 19 letech, strávil jsem tu dětství a to byl taky jeden z důvodů, proč jsem nabídku přijal. Abych řekl pravdu, překvapila mě. Udělám vše pro to, abych dokázal mužstvo rozhýbat, což je mi vlastní," řekl Straka.

Ĺ éf jihočeského klubu Karel Poborský na tiskové konferenci odůvodnil změnu na trenérské lavičce. "Důvody odvolání trenéra Cipra byly prosté a jednoduché. Z posledních deseti ligových zápasů jsem vyhráli jediný. Ten stav byl bohužel setrvalý," řekl Poborský.

Kromě fotbalové veřejnosti bylo také šokováno zprávou o odvolání kouče Františka Cipra i samotné mužstvo. "Na tvářích hráčů bylo v kabině vidět obrovské překvapení," řekl šéf českobudějovického fotbalu.

Populární trenér Straka bude zatím spolupracovat s asistenty bývalého kouče Cipra. Nový kouč si odbyde svou premiéru v týmu SK Dynamo České Budějovice už v neděli, kdy čeká jeho svěřence těžké utkání proti Mladé Boleslavi.

/ FotbalPortal

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články