Zpět na » Synot liga » Ladislav Volešák: Liga Mistrů je velký úspěch

Ladislav Volešák: Liga Mistrů je velký úspěch

0

Líbilo se

31.08. - Do Zápisníčku bude od tohoto kola přispívat slávistický středopolař Ladislav Volešák, který uplynulou sezonu strávil na hostování ze Sparty v Dynamu České Budějovice a v létě z Letné přestoupil do týmu sešívaných.

Tak předně jsme v Lize Mistrů. Je to neskutečný zážitek a velký úspěch, oslavy se nám taky vydařili.

V lize teď hrajeme v Mostě, myslím, že po úspěchu s Ajaxem zvítězíme i tam. Liberec hraje se Zlínem a myslím, že Slovan bude naplno bodovat a konečně vyhraje. Zápas Ostravy s Plzní vidím na remízu a to by pomohlo i nám. Zápas Kladno-Jablonec bude také vyrovnané utkání a vidím to na remízu 1:1, v utkání Budějovice-Boleslav hrajou dva kluby, ve kterých jsem působil. V Budějkách teď odvolali trenéra Cipra, což mě dost mrzí protože mi dal první pořádnou šanci v lize a chtěl bych mu ještě jednou moc poděkovat. Vidím to tak, že tento zápas nepozná vítěze a bude to také remíza.

V zápase Brno-Teplice budu fandit určitě Brnu, protože u nás nehráli špatně a vidím to tak, že vyhrají. V zápase s Olomoucí si Sparta po neúspěchu v Lize Mistrů spraví chuť a nad Olomoucí vyhraje. V utkání Bohemians-Žižkov si myslím že Bohemka už prolomí smůlu a dá góla, který jim dopomůže k vítězství.

K uplynulému kolu: zápas s Brnem bylo naše klasické utkání, měli jsme spoustu šancí, které jsme nedokázali proměňovat, ale trpělivou hrou jsme nepustili Brno do větších šancí a bylo jen otázkou času, kdy to tam spadne nám. Podle mě to bylo zasloužené vítězství a tím se nám zvedlo i sebevědomí před Ligou Mistrů.Je ale pravda, že zápas s Ajaxem už byl před utkáním s Brnem tak nějak v našich hlavách a po zápase jsme už mysleli jen a jen na Ajax.

Z ostatních zápasů mě překvapily remízy Ostravy a Olomouce, myslel jsem si, že oba týmy vyhrají.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal

Nejnovější články