Zpět na » Synot liga » Ibe si nezahraje tři zápasy

Ibe si nezahraje tři zápasy

0

Líbilo se

13.09. - Hráč Bohemians Praha Stanley Ibe byl potrestán disciplinární komisí zákazem činnosti ve třech utkáních. Jednou si nezahraje za čtyři žluté karty hlučínský Ján Moravčík. Od fotbalu si také odpočine rozhodčí Jiří Adam, který si nezapíská čtyřikrát.

Ibe dostal v zápase Bohemians – Sokolov červenou kartu v 88. minutě za nakopnutí protihráče bez míče. Třízápasový trest je tak za takovýto přestupek namístě.


Duel Bohemians – Sokolov pískal Jiří Adam a za nedostatky v tomto utkání mu byla omezena delegace na čtyři zápasy. Stejný trest dostal i jeho druhý asistent Roman Hrubeš. V tomtéž zápase si Adam nevšiml projevu hrubého nesportovního chování domácího hráče Miroslava Obermajera. Kapitán Bohemians v zápase zůstal nepotrestán, ale jeho případem se bude zabývat disciplinární komise.


V následujícím kole si odpočine hráč Hlučína Ján Moravčík, který stihl nasbírat čtyři žluté karty. Moravčík se nepoučil a následně byl po druhé žluté kartě vyloučen, za což dostal navrch ještě další zápas podmínky. Všichni vyloučení kromě Ibeho dostali podmínečné tresty, a mohou tak nastoupit do víkendových zápasů.

Testy disciplinární komise:
Stanley Ibe, Bohemians Praha (vyloučení) – 3 utkání
Ján Moravčík, Hlučín (4 ŽK) – 1 utkání + 1 utkání podmínečně
Petr Fousek, FK Ăšstí nad Labem – (vyloučení) – 1 utkání podmínečně
Petr Jiráček, FK Baník Sokolov – (vyloučení) – 1 utkání podmínečně
Rudolf Novák, FC Vítkovice – (vyloučení) – 1 utkání podmínečně
Jaroslav Waldhauser, SK Sparta Krč (vyloučení v Poháru ČMFS) – (vyloučení) – 1 utkání podmínečně

Tresty komise rozhodčích a delegátů:
Jiří Adam – omezena delegace na čtyři kola
Roman Hrubeš (asistent) - omezena delegace na čtyři kola

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Nejnovější články