Zpět na » Synot liga » Zápisníček Ladislava Volešáka 5. kolo

Zápisníček Ladislava Volešáka 5. kolo

0

Líbilo se

11.09. - V uplynulém ligovém kole odehrál slávista Ladislav Volešák nejrpve celý zápas v Mostě, pár dní na to nastoupil i v utkání druhého kola Poháru ČMFS ve Velkých Karlovicích, kterým navíc vstřelil povedenou trefou branku.

Čekal jsem v uplynulém kole, že může Ostrava zaváhat, ale to se v zápase proti Plzni nestalo. Ale moc mě těší, že na Bazaly zase chodí moře lidí, což je super. V dalším kole se s Ostravou utkáme my a myslím, že budeme pokračovat ve vítězstvích a svezeme se na vítězné vlně a vyhrajeme 2:0.

Zápas Olomouc-Brno bude moravským derby a podle mě duel nepozná vítěze, takže to skončí remízou. Liberec konečně začne dávat góly a ty mu pomůžou k tomu, že na Viktorce vyhraje. Budějovice podle mě dostaly nový impuls v trenérovi Strakovi a na Kladýnku vyhrajou. Nový trenér Ĺ časný bude zárukou vítězství, Bolka vyhraje velkým rozdílem. Je možné, že Bohemka v zápase s Jabloncem díky vydřenému bodu se Žižkovem zvedne, ale myslím si, že doma už Jablonec moc rozdávat body nebude a vyhraje. V zápase Teplice-Sparta si myslím že Teplice mají na to, aby Spartu porazily a vyhrají. Plzeň hraje dobře a proti Zlínu také vyhraje.

Ale zpět k minulému kolu ještě. V Mostě jsme nezačali vůbec špatně, asi jsme mysleli že to půjde samo, ale bylo dobře že jsme brzy vyrovnali a trochu se tím uklidnili a poté začali hrát svoji hru a dokráčeli nakonec k výhře. V týdnu jsme poté hráli pohár ve Velkých Karlovicích a až na to dlouhé cestování budu na tento zápas vzpomínat v dobrém. Přivítání od lidí bylo krásné a zápas jsme také zvládli a postoupili.

Také jsem určitě byl moc rád že jsem nastoupil v základu a jen doufám, že takových zápasů bude víc (směje se). V těch Karlovicích to byl pěkný zápas, jen je škoda že celou dobu pršelo, ale podle mě jsme měli zápas plně pod kontrolou a za ten můj gól se musím pochválit, že byl pěknej (směje se). Dostal jsem balon ze strany na vápno, zpracoval jsem si ho a technickou střelou trefil šibenici.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Nejnovější články