Zpět na » Synot liga » Teplice se chystají na Spartu

Teplice se chystají na Spartu

0

Líbilo se

11.09. - Po dlouhém čekání se hráči FK Teplice znovu chystají vyběhnout k ligovému zápasu, naposledy k němu nastoupili téměř před třemi týdny doma proti Slovanu Liberec, jejich další zápas s Brnem byl odložen, kvůli úmrtí Vlastislava Marečka, a proto by rádi jeho památku uctili vítězstvím proti Spartě v domácím prostředí Na Stínadlech.

Reprezentační pauzu vyplnili Tepličtí pohárovým zápasem s celkem Vilémova, ve kterém zvítězili 4:0, v tomto utkání chyběl zraněný Pavel Verbíř, kterého ve středové řadě musel nahradit úspěšný reprezentant do dvaceti let Jakub Mareš, a také reprezentant Fenin, jehož v útoku zastoupil Pavel Hašek. Není bez zajímavosti, že k tomuto utkání si odskočil z reprezentačního srazu Petr Rada, reprezentační asistent a hlavní kouč Teplic, jinak celá příprava probíhala pod vedením jeho asistenta Kluckého.

Ale vraťme se k přípravám na utkání se Spartou, do tohoto zápasu by se měl dát již zdravotně dohromady Pavel Verbíř, Jan Ĺ tohanzl i Josef Kaufmann, všichni od pondělí trénují v plných dávkách s mužstvem, takže jedinými absentéry by měli být Zděnek Koukal, jenž má problémy s kotníkem po utkání se Slovanem a dlouhodobě zraněný Vlastimil Ryška u něhož hrozí další operace kolena. Předpokládaná sestava Teplic tedy bude téměř stejná jako v předchozích zápasech a to: Slavík - Merzič, Lukáš, Klein, Rosa - Verbíř, Sabou, Doležal, Gašparík - Fenin, Smíšek. Možnou změnou je nasazení Josefa Kaufmanna na pozici pravého obránce a přesunutí Samira Merziče na levý kraj obrany.

Ale přípravy na Spartu neprobíhají jen v "A" týmu Teplic, nýbrž i mezi fanoušky, ti například plánují na zápas přijít celí v černém na památku Vlastislava Marečka. Zápas se hraje již tuto neděli, po určitých dohadech ohledně času záčátku byl výkop stanoven na 19:15 a FotbalPortal.cz bude u toho se svou online reportáží.

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Nejnovější články