Zpět na » Synot liga » Makovičkovi se návrat po trestu moc nepovedl

Makovičkovi se návrat po trestu moc nepovedl

0

Líbilo se

10.09. - Milan Makovička, který si odpykával test z úvodní kola 1. Gambrinus ligy, byl delegován na zápas druhé ligy Krč - Příbram. Za výkon v tomto zápase dostal známku 5, což je nejnižší známka v tomto kole.

Makovičkovi uniklo evidentní stažení domácího hráče v pokutovém území Příbrami minutu před koncem zápasu. Penaltu pro domácí však nezapískal. Pozornější byl však delegát zápasu Miloslav Noháč, který mu díky tomu snížil známku na pět.


Za toto pochybení může dostal další trest, byl by to pro něj již druhý v probíhající sezóny. O nařízení penalty byl vehementně přesvědčen také trenér Krče Juraj Ĺ imurka, který byl za protesty po inkriminovaném okamžiku vykázán na tribunu.


Ostatním rozhodčí dostali vyšší známky, nejlepším z nich byl Radek Matějek, který si jako jediný z pravidlně pískajích rozhodčích v první lizel zapískal i o tomto víkendu ligu druhou.

Hodnocení rozhodčích 6. kolo:
Drábek - 7 - HFK Olomouc - Slovácko
Makovička - 5 - Krč - Příbram
Adam - 6 - Bohemians Praha - Sokolov
Matějek - 8 - Třinec - Hlučín
Kocourek - 7 - Opava - Vítkovice
Paták - 7 - Čáslav - Fulnek
Hájek - 7 - Hradec Králové - Dukla Praha
Moláček - 7 - Jihlava - Ăšstí nad Labem

Delegátská stupnice známek: 10 - excelentní, výjimečný výkon, 9 - výborný, 8 - velmi dobrý, 7 - dobrý, 6 - průměrný, 5 - uspokojivý, 4 - neuspokojivý, 3 - špatný, 2 - velmi špatný, 1 - mimořádně špatný

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Nejnovější články