Zpět na » Synot liga » Brückner možná povolá Libora Doška!

Brückner možná povolá Libora Doška!

0

Líbilo se

08.09. - Díky tomu, že se pro zápas s Irskem vykartoval ze sestavy Česka Jan Koller, bude uvažovat trenér Karel Brückner o dodatečném povolání Libora Doška!

Trenér Brückner ohodnotil zápas v San Marinu jako zápas s komplikacemi, ale konečným povinným vítězstvím. Zlobí se, že jeho svěřenci nedokázali rychle vstřelit druhou branku díky nepřesnostem v koncové fázi a je zklamán z vykartování svého klíčového hráče, Jana Kollera.

"Povinné vítězství jsme si sami zkomplikovali. Chtěli jsme hrát bez faulů, plynule a s důraznou koncovkou, jenže to vypadalo přesně naopak. Doplatili jsme na to žlutou kartou, před kterou byli hráči mnohokrát varováni," je zklamán Brückner, který možná svěřencům proti Irům naordinuje pro ně trochu netradiční fotbal.

Oba útočníci Koller s Feninem se nedokázali dlouhou dobu prosadit, což si trenér české reprezentace vysvětluje jednoduše: "Měli jsme tam dva silové typy hráčů, ale příliš se neprosadili. Koncovka byla zbrklá, přestože jsme hráčům demonstrovali, proč se zde nedokázali střelecky prosadit Irové ani Kypr. A věděli jsme, jak to změnit. Jenže jsme sami hru narušovali zbytečnými fauly," tvrdí.

Již před zápasem v San Marinu měl v hlavě případné možné náhradníky za Kollera, ovšem zda povolá Vratislava Lokvence, Libora Doška či někoho jiného nechce prozradit.

"Ještě musíme rozhodnout, jak budeme hrát na Iry, a podle toho povolat dalšího hráče, nelze se ukvapit," pouze řekl Brückner.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Nejnovější články