Zpět na » Synot liga » Češi opět herně nepřesvědčili

Češi opět herně nepřesvědčili

0

Líbilo se

09.09. - Český tým splnil v San Marinu povinnost. Nad mužstvem, které bylo tvořeno amatérskými fotbalisty, zvítězil 3:0. Ovšem kdo včera sledoval výkon českých fotbalistů, musí ho ještě teď bolet oči.

Už je to jako obehraná písnička. Čeští fanoušci nemohli být spokojeni s výkonem reprezentantů Česka. Náš tým se očividně trápil a první gól dal z hodně šťastné situace.

Už před utkáním bylo jasné, že neuvidíme nějak skvělý fotbal. Hráči San Marina věděli, že na Čechy herně nemají a jejich cílem bylo hlavně bránit s tím, že občas by se mohli dostat do nějakého brejku. Nutno říct, že se jim to dařilo. S Čechy prohráli "pouze" 0:3.

Zarážející na tom bylo, že Češi si se slabým soupeřem opravdu nedokázali příliš poradit a celý zápas se trápili. Obrana nepůsobila jistě, kombinace neuvěřitelně vázla a ke střele se naši dostávali velmi málo. Systém "vše na Kollera" už má přečtené i San Marino a tudy cesta v žádném případě nevedla.

Pochvalu si tak jako v poslední době často zaslouží gólman Čech. Z hráčů v poli si přísnější hodnocení zaslouží aktivní David Jarolím nebo střelec druhé branky Marek Jankulovski. Spolupráce Rosického s útokem vázla.

Fanoušci jsou tak opět rozladěni z představení, které jim národní mužstvo přichystalo. Pozitivním na tom však stále zůstává to, že Češi sbírají body a pořád mají tříbodový náskok před třetím Irskem. Právě Irsko je dalším soupeřem českých reprezentantů.

Irové byli blízko vítězství na Slovensku, v poslední minutě srovnával Čech. Do zápasu s Irskem nenastoupí vykartovaný Jan Koller. Místo něj povolal Brückner do reprezentace dalšího dlouhána - Libora Doška. Pokud však čeští fotbalisté předvedou výkon jako v San Marinu, nemají šanci proti Irům uspět.

/ FotbalPortal.cz

Nejnovější články