Zpět na » Synot liga » Zápisníček Ladislava Volešáka, 10.kolo

Zápisníček Ladislava Volešáka, 10.kolo

0

Líbilo se

26.10. - V desátém kole hrála Slavia doma s Plzní, kterou porazila přesvědčivě 3:0. Poté však následoval debakl 0:7 s Arsenalem v Lize mistrů.

Tak desáté kolo začalo naší předehrávkou proti Plzni a trošku jsme byli nervózní, protože byla repre pauza a v té jsme udělali neomluvitelnou ostudu v Líšni, tak jsme měli z toho zápasu malou obavu, ale jsem moc rád, že jsme to zvladli a zaslouženě vyhráli, měli jsme dobré začátky poločasů.

Taky se ted kouká moc dobře na tabulku, protože naši konkurenti v boji o titul nebodovali naplno a odskočili jsme na pět bodů, ale aby jsme to potvrdili, tak musíme vyhrát další kolo v Liberci, což nebude jednoducé. Oni dostali nový impuls v trenérovi a vyhráli v "Bolce", což bylo malé překvapení. A potom co mě nepřekvapilo, to že Sparta nevyhrála v Budějovicích, ty byly dobře připraveny od trenéra Straky a taky dobře zahráli Jaroslav Černý, David Horejš a výborně zachytal Pavel Kučera.

K našemu debaklu na Arsenalu musím říct, že nás přehráli ve všech směrech, a že vyhráli zaslouženě, ale možná že ta porážka 7:0 byla až moc krutá, ale nic, my se z toho zvedneme a hnedka to zlomime výhrou v Liberci.

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Nejnovější články