Zpět na » Synot liga » Dnes proběhlo poslední rozloučení s Marečkem

Dnes proběhlo poslední rozloučení s Marečkem

0

Líbilo se

07.09. - Nejbližší příbuzní a přátelé, hráči, trenéři či funkcionáři se dnes naposledy rozloučili s koučem Vlastislavem Marečkem, který v neděli prohrál svůj boj s rakovinou. Pohřeb se konal v Kunovicích.

Smuteční obřad trval asi hodinu. Smuteční řeč provedl funkcionář Tescomy Zlín Josef Holcmann, který se ohlédl za životem Marečka. Obřadu přihlížela asi tisícovka lidí.

V deštivém pátečním dni pak jeho rakev nesli teplický záložník Jiří Sabou, zlínský obránce Zdeněk Kroča, sparťanský brankář Tomáš Poštulka a sportovní ředitel zlínského klubu Jiří Bartl. Jeho rakev byla uložena do rodinného hrobu v Kunovicích.

Mezi známými lidmi z fotbalového prostředí nechyběli Pavel Mokrý, Ivo Lubas, František Hrdlička, Ladislav Ĺ korpil, Verner Lička, Josef Csaplár, Pavel Hapal, Pavel Hoftych, Karel Jarůšek, Pavel Malura, Petr Uličný nebo Pavel Horváth. Na pohřbu byli přítomni také současní hráči Teplic a Zlína.

Vlastislav Mareček byl velký člověk, který žil fotbalem 24 hodin. Zemřel v neděli 2. září v pražské nemocnici na Karlově náměstí ve věku 41 let.

/ FotbalPortal.cz

Nejnovější články