Zpět na » Synot liga » Zápisníček Martina Vozábala 5. díl

Zápisníček Martina Vozábala 5. díl

0

Líbilo se

05.09. - V pátém kole zavítaly České Budějovice do Mladé Boleslavi a uhráli zde remízu 2:2, ovšem špílmachr hostujícího týmu Martin Vozábal do hry nezasáhl. Ze zdravotních důvodů.

Páté kolo můžu hodnotit jako fanoušek, protože jsem sám ze zdravotních důvodů nezasáhl do utkání. U nás v Českých Budějovicích byl velmi očekávaný start nového trenéra pana Straky oblíbeného zvláště mezi sparťanskými fanoušky. Bod je nakonec pro náš velmi cenný, protože vyrovnat v nastaveném čase je pokaždé radostné. Ale kdo utkání viděl se shodl, že mohlo skončil 3:1 ale i 1:3. Po naší vedoucí brance jsme měli možnost zvýšit a odskočit o dva góly, bohužel se tak nestalo, stejně tak ale Mladá Boleslav za stavu 1:2 mohla utkání rozhodnout ve svůj prospěch.

Zřejmě i naše konečné vyrovnání znamenalo konec pro trenéra Zajíce v Mladé Boleslavi.

Sparta vyhrála podle očekávání, ovšem asi nikdo nečekal, že to budou pro domácí borce takové nervy až do konce. O souboji Drobisz-Došek, který utkání rozhodl ,se dosti diskutovalo a existují různé názory. Drobisz měl být určitě agresivnější, Došek použil ve výskoku ruku, stejně tak, že to byl souboj v malém vápně. Tak pak ať si člověk vybere.

Na Bohemians se konal velký obrat. Ovšem nutno zmínit jednu věc. Již minule by na Bohemians vyhrála Olomouc, která dala regulérní gól, stejně tak tentokráte běželi na bránu sami dva Viktoriáni. Ovšem ofsajd odmávaný z vlastní poloviny, to jsem dlouho neviděl. Myslím si, že za stavu 0:3 by se utkání jen dohrálo v poklidu.

Slavía potvrdila formu a spolu s Ostravou zřejmě předvádí nej fotbal v naší současné lize. Góly se ukázal opět Robert Zeher, který má excelentní formu, stejně jako Tolevski.

Ĺ ok byla opět prohra Liberce, tohle nečekal asi žádný fanoušek, samozřejmě kromě těch Zlínských. Bude zajímavé dál sledovat vývoj a hlavně výsledky Liberce.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal

Nejnovější články