Zpět na » Synot liga » To nej z 5. kola Gambrinus ligy

Synot liga - To nej z 5. kola Gambrinus ligy

0

Líbilo se

03.09. - Gambrinus ligu teď čeká reprezentační pauza. Pojďme si však shrnout zatím poslední odehrané kolo. Odložen byl zápas Brno - Teplice.

sestava kola: Vašek (Baník) - Zábojník (Jablonec), Řepka (Sparta), Rajnoch (Boleslav) - Horváth (Sparta), Opiela (Zlín), Tavares (Slavia), Slezák (Bohemians) - Zeher (Baník), Vlček (Slavia), Toleski (Most)

Tým kola: Baník Ostrava
Ostravští fotbalisté si v pohledném utkání poradili s týmem Plzně. Baník předvedl velmi dobrý výkon a vítězství si přece jen zasloužil. Plzeň odjíždí se vztyčenou hlavou, k bodu ji mnoho nechybělo.

Hráč kola: Stanislav Vlček
Ăštočník Slavie Praha se výraznou měrou podílel na výhře Slavie v Mostě. Vlček opět patřil k nejlepším hráčům svého týmu a ke svému výkonu přidal i dva góly. Na svém kontě jich má po pěti kolech čtyři.

Plus kola: Pět gólů v Mostě
Když hraje Most, padá hodně branek. Bohužel pro Severočechy je to vždy se špatným koncem pro ně. Nicméně týmy Mostu a Slavie hrály sympaticky ofenzinvě až do závěrečného hvizdu, což je určitě recept, jak přilákat diváky na stadion. A příště třeba i se šťastným koncem pro Most.

Překvapení kola: Tescoma Zlín
Zlínští fotbalisté po čtyřiceti utkáních venku konečně vyhráli. Podařilo se jim to v Liberci, který zatím v lize tápe a je na posledním místě. Trenér Hoftych věnoval vítězství zesnulému kouči Marečkovi.

Smutek kola: Smrt trenéra Marečka
V neděli dopoledne bohužel odešel trenér Vlastislav Mareček, který podlehl těžké nemoci. Bylo mu 41 let. Podle toho také vypadaly nedělní zápasy, které se hrály ve velmi smutečním duchu.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články