Zpět na » Synot liga » Adebayor: Odchod k United jsem zamítl

Adebayor: Odchod k United jsem zamítl

Adebayor: Odchod k United jsem zamítl © -

0

Líbilo se

02.11. - Tuto sobotu krátce po poledni se v Premier League odehraje zápas, na který čeká celá Anglie. Na Emirates Stadium změří své síly Arsenal a Manchester United. Útočník domácích Emmanuel Adebayor ještě před tímto zápasem dokázal svému současnému klubu neskonalou věrnost.

Není žádným tajemstvím, že si v letním přestupním termínu brousil na získání Adebayora zuby Manchester United. Tožský reprezentant celou situaci pečlivě promýšlel, ale nakonec působiště nezměnil. S odstupem času hodnotí setrvání v severním Londýně za správnou věc. V Arsenalu je podle svých slov velice šťastný a neměnil by ani kdyby přišla nabídka znovu.

„Když mě kontaktovalo představenstvo United, bylo to potěšující. Velký tým, jeden z vůbec z největších na světě – proč ne? Jejich zájem mi velmi imponoval a přesvědčil, že jsem dobrý fotbalista, protože pokud Vás chce do kádru Sir Alex Ferguson, není to jen tak.“

„Ovšem nezapomínám, že již v tuto dobu hraji za velký klub a Gunners mají skutečně fantastický tým. S naším koučem Arsenem Wengerem jsem několikrát vedl rozhovor. Spolu s ním jsem si všechno utřídil a byl jsem díky tomu velice šťastný,“ uvedl před jedním z největších trháků tohoto roku v Premier League – tedy utkání Arsenalu s United tožský kanonýr Adebayor.

/ Fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Nejnovější články