Zpět na » Synot liga » Co bude dál s Libercem?

Co bude dál s Libercem?

0

Líbilo se

02.09. - Slovan Liberec zažívá hrůzostrašný start do sezony. Tým má z pěti kol pouze jeden, což je pro klub jako Liberec velký průšvih. Všeobecně se očekává vyhazov trenéra Zacha.

Severočeský klub měl před sezonu jako vždy pohárové ambice, ale mužstvo je po šestině ligy na dně tabulky a má úplně jiné starosti.

Liberec začal sezonu po špatném výkonu porážkou na Spartě. Poté si Slovan doma neporadil s nováčkem Bohemians, když pouze remizoval 0:0. První gól dali hráči Liberce až v Ostravě na Bazalech, ale ani ten nezabránil další porážce. V Teplicích pak tým opět nedal gól a naopak inkasoval dvě branky. Ve včerejším utkání se Zlínem už Slovan předvedl zlepšenou hru, ale opět na svého soupeře nestačil. Překapivě prohrál 0:1.

Porážky venku by se možná daly překousnout, protože Sparta, Teplice i Baník jsou zatím v tabulce vysoko. Ovšem domácí ztráty s Bohemians a se Zlínem hovoří o jasné krizi v libereckém týmu.

Navíc tým trápí také nedisciplinovanost. V Ostravě se nechali vyloučit Košťál a Pudil, kdy zvlášť Pudilovo vyloučení bylo zbytečné. Dostal za to třízápasový distanc a aby toho nebylo málo, byl nedávno přistižen, když opilý řídil auto. V utkání Liberce v Teplicích hrubě fauloval Nezmar a mohl být rád, že dostal jen žlutou kartu.

Nejistým dojmem působí kouč Zach. Neví, zda má důvěru vedení a k Pudilově odchodu do Slavie se nechtěl příliš vyjadřovat. Právě o odchodu Zacha se začalo velmi nahlas hovořit. Podle neoficiálních informací měl před zápasem se Zlínem nůž na krku.

Gambrinus liga má teď reprezentační přestávku a je jasné, že v Liberci mají o čem přemýšlet. Buď bude vedení nadále věřit současnému kouči, nebo na sever Čech přivede někoho, kdo tým vzchopí. Pro nového trenéra by bylo přece jen díky reprezentační pauze lepší, že by měl delší čas na seznámení se s týmem.

/ FotbalPortal.cz

Nejnovější články