Zpět na » Synot liga » Čtenáři chtějí změnu v reprezentaci

Čtenáři chtějí změnu v reprezentaci

0

Líbilo se

14.09. - Drtivá většina čtenářů žádá změny u reprezentace, celkově si nějakou změnu přeje více než 92% všech hlasujících čtenářů, což je nejvyšší počet v historii anket na našem serveru.

Několik nepovedených zápasů, alibistické vyjádření trenéra Karla Brücknera, manažera reprezentace Vlastimila Košťála a i několika hráčů. To vše trvá vlastně již od nešťastného Polákovo vyloučení v zápase mistrovství světa proti Itálii.

Začalo to celkem nevinně. Nejprve si trenér Brückner stěžoval na vytížení klíčových hráčů, na to, že před mistrovstvím světa a během něho e hry vypadli někteří klíčový hráči českého týmu jako Milan Baroš nebo Jan Koller, poukazoval i na další okolnosti. Ano, to vše se dalo chápat.

Jenže poté v kvalifikaci na nadcházející evropský šampionát místo toho, aby zapracoval na zapracování širšího počtu hráčů do reprezentace, aby v případě vypadnutí dalších klíčových hráčů měl za ně odkoušené alternativy, uchýlil se Brückner raději k dalším výmluvám.

Tu po trapné remíze 0:0 ve Walesu nebyla forma, protože hráči byli unavení. Tu v předcházejícím domácím dvojzápase nejrpve Německo bylo vlastně s jeho kvalitou na hřišti a lavičce a nuznými českými poměry na straně druhé neporazitelné. Poté, co se Češi doslova dotrápili k výhře nad Kyprem 1:0, byl špatný zase tlak ze strany médií a fanoušků, kteří byli v šoku z incidentu, jenž se udál po zápase s Německem na hotelovém pokoji 433.

A vše to vyvrcholilo po zápase v San Marinu, kde Češi vyhráli sice pohodlně 3:0, ovšem hra tak přesvědčivá nebyla. O něco lepší fotbal předvedli o pár dní později v domácím prostředí proti Irsku, kterému však chybělo několik hráčů základní sestavy. A nejednalo se přitom o nějaké neznámé fotbalisty, ale hráče jako Ireland nebo Duff.

Češi nad Irskem vyhráli 1:0 a de facto si touto výhrou zajistili postup na evropský šampionát, který v příštím roce bude hostit společně Rakousko se Ĺ výcarskem.

Přesto se fanoušci FotbalPortalu.cz nenechalinic líbit a i přes vlastně úspěch české kopané, která bude potřetí za sebou na vrcholné akci, což se zatím povedlo jen v rozmezí let 1958-62, žádají změnu u reprezentace.

Valná většina z nich - více jak polovina -si přitom přeje změnu trenéra i manažera. Jenže před Eurem se jistojistě nic měnit nebude. A po něm? Jen aby se bafunáři znovu nevysmáli českému fotbalovému fandovi tak, jak to již mnohokrát předvedli v plné své kráse...

Přejete si změnu v realizačním týmu reprezentace?
Ano, ať odstoupí trenér Brückner. (56)
Ano, ať odstoupí trenér Brückner. 10,89%
Ano, ať odstoupí manažer Košťál. (83)
Ano, ať odstoupí manažer Košťál. 16,15%
Ano, ať odstoupí trenér i manažer. (304)
Ano, ať odstoupí trenér i manažer. 59,14%
Ano, ale chce to i jiné hráče. (32)
Ano, ale chce to i jiné hráče. 6,23%
Ne. (25)
Ne. 4,86%
Nemám na to vyhraněný názor. (14)
Nemám na to vyhraněný názor. 2,72%

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Nejnovější články