Zpět na » Synot liga » Sparťané chtějí tři body

Sparťané chtějí tři body

0

Líbilo se

15.09. - Sparťané stejně jako jejich soupeř trénují teprve od čtvrtka znovu v kompletním složení, k týmu se připojili reprezentanti Došek, Kulič a Pospěch a trénér Bílek tak mohl své svěřence připravovat na souboj s Teplicemi, s kterými, stejně jako Tomáš Poštulka, spojil několik let své kariéry...

Není bez zajímavosti, že poslední domácí zápas Teplic se Spartou v době hráčské kariéry Michala Bílka skončil 4:2 a právě on se na tomto vítězství podílel hattrickem, bylo to v sezóně 1999/2000.

V reprezentační pauze sehráli hráči Sparty pohárové utkání se Sokolovem, ve kterém zvítězili 5:1, poté se připravovali ve své AXA Areně a na začátku tohoto týdne byli nuceni se přesunout do tréninkového centra na Strahově, jelikož jejich stadion obsadila reprezentace. Ale ve čtvrtek se již sešli na tréninkovém hřiši AXA Areny a tentokrát již v plném složení, individuálně se připravovali jen Kóňa, Petržela a Limberský, posledně jmenovaný by neměl být k dispozici ani pro nedělní utkání. V pátek dal trenér Bílek svým svěřencům volno, ale dnes se na zápas již znovu chystají.

Tomáš Poštulka i Michal Bílek se shodli na tom, že hlavní zbraní Teplic je velmi nebezpečný útok Fenin, Smíšek, navíc podporovaný výbornou zálohou, ale přesto oba chtějí z Teplic přivézt 3body a pokračovat tak v dobrých výkonech, kterými zahájili sezónu. Sparťané mají po tomto utkání velmi náročný týden, jelikož je ve čtvrtek čeká utkání prvního kola poháru UEFA s BK Odense a příští pondělí doma přivítají Mladou Boleslav, nyní se však plně koncentrují na nedělní duel, který v Teplicích začíná v 19:15 a ONLINE reportáž vám přinese FotbalPortal.cz.

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Nejnovější články