Zpět na » Synot liga » Viktorie Žižkov - Slovan Liberec 1:1

Viktorie Žižkov - Slovan Liberec 1:1

0

Líbilo se

16.09. - Papírově nudné utkání přineslo nebývalou dávku vzrušení a adrenalinu. Týmy bojovaly o body do posledních vteřin a remízu můžeme považovat za aspoň trochu spravedlivou.

Domácí vlétli do utkání jako kdyby je poháněl bič trenéra Grigy. Prvních patnáct minut si Slovan ani neškrtl. Fanoušci mohli jen vzývat jméno Zdeňka Zlámala, který svůj nový tým podržel. Jinak mohlo být hodně zle z pohledu hostů.

Liberec byl zoufalý a nemohl nátlak Žižkova přerušit. Až se prvně dostal k míči, jmenovitě to byl Hudson, který našel Bílka. Ten si míč pouze přehodil na druhou nohu a krásnou střelou zakončil. Bartalský pouze lovil míč ze sítě a hráči Viktorky nechápali. Gól hostů v 22. minutě bylo to jediné, co ze svého tlaku vytěžili.

Zmatený Žižkov se motal po hřišti a chaos ukončil až Stracený, který krásným gólem vyrovnal na 1:1. Do konce půlky byl ještě aktivnější Žižkov ale po přestávce už hrál Liberec vyrovnanou partii.

Několik spálených šancí, v tom se nesl duch druhého poločasu. Ani jeden tým nebyl schopen zakončit přesně. Buďto chyběla finální přihrávka, nebo v případě Žižkova, zasáhl brankář Zlámal, který se dnes opravdu blýskl. Na Praze 3 se tedy dnes dělili body, avšak Liberec je stále poslední.

Viktorie Žižkov – Slovan Liberec 1:1
Branky: 30. Stracený – 22. Bílek ŽK: Kušnír - Papoušek. Rozhodčí: Racek – Wolczek, Pospíšil. Diváků: 4232
Žižkov: Bartalský - Kučera, Kropík, Besta, Moughfire - Stracený (83. Kalod), Novotný (76. Bažík), Procházka, Kušnír - Ĺ vancara, Bukač.
Liberec: Zlámal - Krátký (90. Dort), Ĺ inglár, Košťál, Liška - Hudson (78. Frejlach), Hochmeister (87. Jonáš), Bílek, Papoušek - Nezmar, Hodúr.

Katka Pleskotová / FotbalPortal.cz

Nejnovější články