Zpět na » Synot liga » Griga: Měli jsme vyhrát

Griga: Měli jsme vyhrát

0

Líbilo se

16.09. - Po nedělním dopoledním zápase Žižkova s Libercem byli oba trenéři na pochybách. Trenér Zach děkoval hráčům, jeho protějšek Stanislav Griga byl velice nespokojený s výsledkem.

„Já bych chtěl hlavně poděkovat hráčům, že dokázali v takovéto situaci dát gól. Snad nás to posune dál,“ řekl zasmušile trenér Zach. „Chtěli jsme bodovat, to se nám vlastně podařilo. Ale první část utkání jsme přestáli se štěstím,“ narážel dál na obrovský tlak hráčů Žižkova, „branka nám pomohla, ale po chybě jsme vedení ztratili.“

Na otázku, čím si vysvětluje současnou (ne)formu svého týmu odpověděl v hádankách. „Tak to se nedá moc vysvětlit. Na takovou otázku se špatně odpovídá, roli hraje více faktorů. Několik zápasů bez vítězství, prohra doma, špatná psychika hráčů a kvalitní soupeři. To se pak všechno sečte a…“ větu ani nedokončil.

Trenér Griga vedle Zacha působil jako muž činu a své názory recitoval pěkně nahlas. „Tak já si myslím, že my jsme měli vyhrát. Byli jsme jasně lepší, i když druhá část byla vyrovnaná. Zbytečně jsme zahodili šance, ale jsem rád, že jsme si proti takovému kvalitnímu soupeři dokázali nějaké vytvořit.“

„Měli jsme hodně smůly, ale také nám chyběla agresivita,“ nezapomněl pokárat své svěřence, „ale měli jsme nejvíc šancí z dosavadních zápasů. Jsem spokojen se zápasem a nespokojen s výsledkem.“ Těmito slovy zakončil Stanislav Griga pozápasovou konferenci.

Katka Pleskotová /

Nejnovější články