Zpět na » Synot liga » Radu vítězná série nevzrušuje

Synot liga - Radu vítězná série nevzrušuje

0

Líbilo se

17.09. - Tepličtí hráči pokračují ve výborných výkonech v ligové soutěži, v 6.kole porazili Spartu 2:1 a drží se na druhém místě o bod za Slavií, mají však ještě středeční zápas v Brně k dobru.

Petr Rada ocenil u svých hráčů především to, že bojovali do posledních sil a až do záverečného hvizdu se narozdíl od soupeře zajímali jen o hru samotnou. Litoval toho, že se jeho hráčům nepodařila za stavu 1:0 vstřelit uklidňující gól na 2:0. "Petr Lukáš tam měl dvě hlavičky, možná kdyby to tam spadlo, tak jsme byli klidnější," pronesl domácí trenér, přesto byl především spokojen s dotažením zápasu do vítězného konce. Pochválil také Admira Ljevakoviče, který musel naskočit místo Jiřího Sabou a zvládl utkání na výbornou, přestože dostal již v 2.minutě žlutou kartu.

Vyjádřil se také k chystanému zápasu v Brně: "Mě tahle (vítězná) série ani nějak moc nevzrušuje. My jdeme zápas od zápasu, samozřejmě, my chceme každý zápas vyhrát, ale viděli jste dneska, soupeř velice kvalitní a to samé náš čeká v Brně, které si určitě ten start představovalo jinak, takže nás tam čeká těžké utkání, ale uvidíme, jak to bude všechno vypadat. Nejedeme tam s tím, že chceme bránit, musíme hrát, a jak to dopadne to se necháme překvapit".

Tepličtí hrají v Brně tuto středu od 18:00, čeká je tedy, stejně jako účastníky pohárových utkání, "anglický týden".

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články