Zpět na » Synot liga » ČT zvažuje další spolupráci s Gambrinus ligou

Synot liga - ČT zvažuje další spolupráci s Gambrinus ligou

0

Líbilo se

17.09. - Po nesportovním chování Tomáše Řepky, který zato po právu viděl druhou žlutou kartu v zápase, byl vyloučen a následně napadl kameramana, zvažuje Česká televize další spolupráci s Gambrinus ligou.

„Pokud se Sparta neomluví, bude Česká televize zvažovat svojí další spolupráci s Gambrinus ligou,“ uvedl po zápase šéf sportu na veřejnoprávní televizi Ota Černý.

Ovšem to je až vydírání Sparty a fanoušků, hrozit tím, že kvůli excesu jednoho hráče přestane ČT vysílat zápasy. Rasismus na stadionech ji nevadí, nedělá to, co slíbila prostřednictvím Černého – nevypne při náznaku rasistického chování diváků na tribun zvuk a při opakování zápas nepřestává vysílat, což se ukázalo třeba v zápase prvního kola právě mezi Spartou a Libercem, ve kterém sparťanští kotelníci uráželi libereckého útočníka tmavé pleti Hudsona.

Na obhajobu Řepky je potřeba říct, že rozhodčí Radek Kocián zápas nezvládl. Neodpískal jasnou penaltu proti Teplicím za ruku, neodpískal faul na Pospěcha, čímž se k finální gólové přihrávce na Fenina dostal Gašparik.

Sám bych v takovémto zápase vypěnil podobně… A to, co předvedla Česlá televize, je pouhé vydírání...

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články