Zpět na » Synot liga » To nej z 6. kola Gambrinus ligy

To nej z 6. kola Gambrinus ligy

0

Líbilo se

17.09. - Po reprezentační přestávce se opět rozjela Gambrinus liga a s ní i naše pravidelná rubrika. Ĺ esté kolo Gambrinus ligy bylo na události zajímavé.

Sestava kola: Vaniak (Slavia) - Lukáš (Teplice), Suchý (Slavia), Bystroň (Baník), Pilař (Most) - Verbíř (Teplice), Melinho (Olomouc), Rajnoch (Boleslav), Fillo (Plzeň) - Jeslínek (Kladno), Fenin (Teplice)

Tým kola: SK Kladno
Kladenští fotbalisté potvrzují, že doma budou opět nebezpeční. Přesvědčily se o tom České Budějovice, které na Kladně dostaly pět gólů. Středočeši výborně zvládli tento víkedový zápas a po zásluze si odnášejí titul tým kola.

Hráč kola: Jíří Jeslínek
Mladý útočník Kladna dokázal, že je pro svůj tým klíčovým hráčem. Právě jeho góly z domácích zápasů znamenají pro Středočechy vítězství.

Plus kola: Ăšctění památky Marečka
Nejvěrnější tepličtí fanoušci si přáli, aby byl stadion proti Spartě vyprodaný. To se sice nepodařilo, ale i tak příznivci Severočechů vytvořili kulisu, která by Marečka potěšila. Povedlo se i choreo.

Zkrat kola: Tomáš Řepka
Sparťanský kapitán dal o sobě po nějaké době opět pořádně vědět. V hektickém závěru utkání v Teplicích neudržel při sporné situaci nervy na uzdě. Dlouho se hádal s rozhodčími a pořadateli, poté byl vyloučen a než stačil dojít do útrob stadionu, napadl kameramana ČT.

Zajímavost kola: Ĺ est remíz
V 6. kole Gambrinus ligy se z vítězství radovaly jen dva týmy - Kladno a Teplice. Ostatní utkání skočila bez vítěze. Dva zápasy byly bezbrankové a další čtyři skončily 1:1.

/ FotbalPortal.cz

Nejnovější články