Zpět na » Synot liga » Marek Nikl zpět v Bohemians

Marek Nikl zpět v Bohemians

0

Líbilo se

18.09. - Fotbalový obránce Mrek Nikl se po devíti letech vrací do Bohemians 1905.

Jednatřicetiletý hráč, který působil v bundesligovém 1.FC Norimberk by měl pražskému týmu z Vršovic pomoci k záchraně v nejvyšší. Nikl by měl s "klokany" poprvé trénovat ve středu, v ten samý den by měl podepsat i tříletou smlouvu.

Oba klubu už se na přestupu dohodli, Norimberk o Niklově odchodu informuje jako o hotové věci. Představitelé Bohemians ale upozorňují, že přestu ještě není administrativně kompletní. "Nechceme to zakřiknout, ale ve středu by už mělo být skutečně všechno uzavřene. Marek by se měl zúčastnit už i středečního tréninku," povedal sportovní manažer a trenér Zbyněk Busta. Nikl odešel do Německa začátkem roku 1998. Od té doby odehrál v drese bavorského klubu 228 soutěžních zápasů v kterých zaznamenal 16 gólů. Z deseti sezón působil v sedmi v nejvyšší soutěži, třikrát s Norimberkem bojoval o postup do I.bundesligy. Svůj největší úspěch zažil v minulé sezóně, kdy FCN skončil na 6.místě v domácí lize a vyhrál Německý pohár.

Před svým odchodem odehrál Nikl v české lize jen 22 utkání, své konto bude nejspíše moci rozšířit již tuto neděli proti Slávii.

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz, SITA

Nejnovější články