Zpět na » Synot liga » Zápisníček Ladislava Volešáka, 6. kolo

Zápisníček Ladislava Volešáka, 6. kolo

0

Líbilo se

18.09. - V rámci šestého kola bylo k vidění několik zajímavých situací. Souboje prvního s druhým, ale i týmů na třetí až šesté pozici. Pro Slavii byl zápas s druhým Baníkem generálkou na premiérový zápas v Lize mistrů, uhrála však pouze bezbrankovou remízu.

"Náš zápas s Ostravou se nám moc nevyvedl, ale hráli jsme v záložní řadě v úplně novém složení, ale na to bych se nechtěl moc vymlouvat. Prostě se nám ten zápas nepovedl a musím ocenit hru Baníku za to, že nepřijel jen betonovat a pro diváka sice musela být první půle nudná, ale za to druhý poločas - to bylo nahoru dolů a musím přiznat, že remíza byla spravedlivá.

Také jsme už někde vzadu v hlavách měli zápas Ligy mistrů, na který se moc a moc těšíme, řekl bych, že pro spoustu kluků je to splněný sen. Pro mě určitě.

V lize mě překvapily moje oblíbené Budějky, které prohrály takovým krutým rozdílem. Ale když dostanete ve druhé minutě góla, tak se hraje těžko, ale teď budou Budějky hrát dvakrát doma a jsem přesvědčen, že budou naplno bodovat a obě utkání vyhrají. Další, co mě překvapilo, je to, že doma nevyhrála Bolka, ale také věřím že se zvedne.

Co mě nepřekvapilo je to, že Teplice porazily Spartu. Ale to, co předvedla Sparta na konci zápasu, tak to bylo hodně nechutné. Navíc jak se říká, že jsou slávisté ubrečení, tak poté co tam předvedli někteří hráči a trenéři, tak nad tím zůstává rozum stát a asi se to teď obrací a sparťané teď budou brečet (směje se)."

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Nejnovější články