Zpět na » Synot liga » Tepličtí chtějí na první místo

Tepličtí chtějí na první místo

0

Líbilo se

19.09. -

Teplický tým by chtěl po středeční dohrávce 5.kola vystřídat Slavii na čele tabulku, v Brně by jim k tomu stačilo uhrát nerozhodný výsledek.

Trenér Petr Rada byl spokojený s výkonem svého mužstva v nedělním ligovém utkání se Spartou, nyní se však jíž musí chystat na dnešní utkání v Brně, kde jeho svěřence rozhodně nečeká lehký zápas. Brnu nevyšel vstup do ligy a zatím výrazně zaostává za svými cíli, bude s proto určitě snažit napravit předchozí zaváhání a v domácí prostředí naplno bodovat.

Navíc týmu Teplic bude i nadále chybět Jiří Sabou, jedna z defenzivních opor, v neděli si prošla křest ohněm bosenská letní posila Admir Ljevakovič, který ho výborným výkonem nahradil, přestože již ve druhé minutě obdržel žlutou kartu, proto se dá očekávat, že bude v základní sestavě i pro dnešní utkání. Teplice tedy nejspíše nastoupí v sestavě: Slavík - Kaufman, Lukáš, Klein, Merzič - Verbíř, Doležal, Ljevakovič, Gašparík - Smíšek, Fenin.

Tepličtí ale do Brna rozhodně nejedou jen bránit remízu, chtějí nadále praktikovat aktivní fotbal, kterým se prezentují celou sezónu, a rádi by ukořistili domácímu celku co nejvíce bodů. Středeční dohrávka začne na Městském fotbalovém stadionu v Brně v 18:00.

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Nejnovější články