Zpět na » Synot liga » Kladno prohrálo s druholigovými Bohemians

Kladno prohrálo s druholigovými Bohemians

0

Líbilo se

19.09. - Fotbalisté Kladna končí v poháru ČMFS. Svůj zápas druhého kola nezvládli a prohráli po penaltách na hřišti střížkovské Bohemky.

Prvoligové Kladno nastoupilo s několika změnami v základní sestavě a na jeho hře to bylo znát. V první půli rozhodě svého soupeře nepřevyšovalo, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.


Do druhé půle vstoupili svěřenci Jaroslava Ĺ ilhavého o něco aktivněji a dokázali také vstřelit vedoucí branku. Jaroslav Semerák byl na svém místě, když dokázal pohodlně dorazit střelu Ĺ ilhana. Zdálo se, že si Kladno postup už pohlídá.


Pak ale přišel doslova šok, domácí útočník Fenyk se proháčkoval až před Miskiho a toho chladnokrevně přeloboval. Zápas tak dospěl k penaltám. V těch měli více štěstí domácí. Rozhodujíc penaltu proměnil Miroslav Obermajer a Bohemka se tak může těšit na třetí kolo, které je na programu 26.9.


Bohemians Praha – Kladno 1:1 (0:0) na pen. 4:2
Branky: 83. Fenyk - 58. Semerák. Rozhodčí: Makovička – Mencl, Urban. ŽK: Obermajer - Williams, Gecov.Diváků: 421
Bohemians Praha: Belaň - Studík, Obermajer, Macháček, Hajník - Fenyk, Lukeš (70. Zoubek), Ĺ isler (63. Jandzik), Jendruščák (70. Kwame) - Galbavý, Brzezina
Kladno: Miski - Bartoš, Beneš, Gross, Williams (46. Ĺ ilhan) - Kúdela, Zoubele (74. Hoffmann), Čáp, Gecov - Semerák, Vršajevič (80. Cigánek)

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Nejnovější články