Zpět na » Synot liga » Coca-Cola je partnerem zápasu Hradec Králové - Hlučín

Coca-Cola je partnerem zápasu Hradec Králové - Hlučín

0

Líbilo se

21.09. - V neděli od 17 hodin se na hřišti momentálně druhého týmu 2. ligy Hradce představí Hlučín. Oficiálním partnerem tohoto zápasu se stala světoznámá společnost Coca-Cola.

Děti do 15 let tak dostanou hračku od této firmy a každá žena obdrží nápoj od firmy Coca-Cola.


Dále bude již tradičně pro diváky vedle standardního občerstvení připravena grilovaná kýta. Pro děti budou připraveny atrakce.


V přestávce zápasu se diváci mohou těšit na mažoretky. A zároveň uvidí ukázku kynologické disciplíny zvané Agility v podání čerstvé mistryně České republiky Dany Vítkové ze Žamberka.


V posledním kole Hradec získal 3 body na hřišti Vítkovic. Votroci byli vůbec první soupeř, který to ve Vítkovicích dokázal. Momentálně se hradečtí nacházejí na postupovém 2. místě druholigové tabulky se ztrátou jediného bodu za vedoucí Příbramí.


Hlučín v minulém zápase porazil Duklu Praha a připsal si tak konečně po pětizápasovém půstu vítězství. V tomto zápase se mu však vykartoval Stoklásek. Hradec je doma stoprocentní, Hlučín získal venku jen bod. Soupeř hradeckých je na 10. místě se ziskem 8 bodů.


V areálu stadionu bude občerstvení (pivo a limo) do 16:45 za poloviční cenu, přičemž brány stadionu se otevírají v 15:30. Zápas II. fotbalové ligy FC Hradec Králové – FC Hlučín má stanovený výkop na 17. hodinu.

FotbalPortal.cz je mediálním partnerem klubu FC Hradec Králové.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz/FC Hradec Králové

Nejnovější články