Zpět na » Synot liga » Ze Zlína chtějí Teplice aspoň bod

Ze Zlína chtějí Teplice aspoň bod

0

Líbilo se

21.09. - Vedoucí celek tabulky FK Teplice zavítá v sobotu do Zlína a bude se snažit prodloužit sérii zápasů bez porážky, kterou prodloužili ve středu v Brně, odkud si odvezli bod za remízu 2:2.


V sobotním zápase bude i nadále chybět defenzivní štít Jiří Sabou a stále také Zdeněk Koukal, který už sundal ze zraněného kotníku sádru a začal se připravovat s týmem.

Tepličtí ve středu zažili v Brně poločas hrůzy, kdy tým ze Stínadel prohrával po špatném výkonu 2:0, dokázali se však zvednout a nakonce po brankách Smíška a Doležala i vyrovnat skóre na 2:2, tento zvrat ve vývoji utkání by měl tým nabudit do dalších zápasů s čímž se ztotožňují i Martinové Slavík a Fenin. Bod z Brna jim pomohl do čela tabulky, kde by se chtěli udržet i po následujícím kole.

Teplice by chtěli zvítězit, ale i bod ze Zlína bude nesmírně cenný, protože tamní celek patří k přijemným překvapením ligy, kde se drží na pátém místě. Zpestřením v přípravě severočeského týmu bylo čtvrteční oficiální focení týmu, kde panovala výborná nálada.

Předpokládaná sestava Teplic: Slavík - Kaufman, Lukáš, Klein, Merzič - Verbíř, Ljevakovič, Doležal, Gašparík - Fenin, Smíšek

Utkání začíná na zlínské Letné v 19:00.

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Nejnovější články