Zpět na » Synot liga » Fotbalová disciplinárka řeší rasismus v Teplicích a čeká na vyjáření klubu

Synot liga - Fotbalová disciplinárka řeší rasismus v Teplicích a čeká na vyjáření klubu

Fotbalová disciplinárka řeší rasismus v Teplicích a čeká na vyjáření klubu © -

0

Líbilo se

24.10. - Do příští středy se musí fotbalové Teplice vyjádřit k projevům rasismu, které se objevily na jejich stadionu během ligového utkání s Mladou Boleslaví. Agentuře Mediafax to v pátek řekl šéf disciplinární komise fotbalového svazu Alexander Károlyi.

"Do středy musí Teplice předložit soubor opatření, které udělaly po projevech rasismu jejich fanoušků," uvedl Károlyi. "To znamená, zda klub identifikoval pachatele a předal je orgánům činným v trestním řízení, jaké z toho Teplice vyvodily důsledky, koho potrestaly a tak dále," dodal šéf svazové disciplinárky. Ta poté ve čtvrtek zasedne a rozhodne o případném postihu severočeského klubu.

Při nedělním utkání Teplic s Mladou Boleslaví zaznělo z ochozů "hučení" na boleslavské fotbalisty tmavé pleti Mendyho a Sylvestreho.

Disciplinárka se nijak nezabývala zraněním boleslavského brankáře Millera, který musel po zákroku teplického Saboua opustit hřiště s bolestmi hlavy a oka. "V zápise o utkání je zaznamenáno zranění hráče Millera, ale ne v kontextu toho, že to bylo napadení bez míče či nějaké jiné, kterým bychom se museli zabývat. Ani ze strany Mladé Boleslavi nebyl podán podnět, takže se touto situací zabývat nebudeme," dodal Károlyi.

Kam dál?

v l / Mediafax, Václav Šámal

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Teplice bukvice!!!! Banda zakomplexovanejch blbečku co dodat nemá to cenu řešit se to musí začít někde jinde!!!!!

004Bechyne
Zargo11 - 25.10. Odpovědět

Až na to, že Teplice nemají žádné fanoušky. Smajlík 11

Zargo11

Já bych těch pár blbečků prostě ignoroval , přesně o tohle jim de , aby se o nich psalo a pak ukazovali někde po hospách svým kamošům při pivu ,, čum na to vole jsem v novinách '' hahaha. Ono je to přestane bavit a když ne , pořád nemáme ani ty trapný kamery...a hned při špíle bych je vytáhl a párkrát přetáhl teleskopákem, ale teda ještě jako dítě jsem byl za lužánkama a kolem kotle proběhl Čihuri co hrál za žižkov a přiletělo na něho asi 50 banánů Smajlík 2 to se povedlo musím uznat , ale asi se tomu pořád směju , pač jsem nad tím moc nepřemejšlel s odstupem času mi ho je spíš líto Smajlík 9 , ale prča byla.

Glory.Man.United

A jak by se ti líbilo kdyby tě někdo párkrát přetáhl teleskopákem , jak píšeš, za to že se směješ???

Kepy_FCB

ty jantare to mi bylo tak 10,11 Smajlík 1

Glory.Man.United

No vidiš a hloupý si stejně! Smajlík 10

Kepy_FCB

myslíš , že když nepochopíš uvažování člověka v 10,11 letech a o 10 let později hloupý si sám Smajlík 7 , poněvadž jestli ti bude mozek rotovat v obou věkových kategoriích stejně...mi tě je líto Smajlík 11 a mimochodem osobně jsem se na tom nikterak nepodílel a kdyby si tam byl a bylo ti právě tolik let co mě , domníváš se , že by sis šel někam stěžovat či něco na ten styl???...zamysli se

Glory.Man.United

S tebou nemá cenu komunikovat. Je vidět že ti ten mozek opravdu rotuje (otáčí se). Já jsem jen chtěl odpověď na tu otázku, další kydy si nech pro svou mámu.
Na další tvůj "rozum" již nebudu regovat. Smajlík 16
Smajlík 16

Kepy_FCB

njn ostravák ....co čekat Smajlík 3 Smajlík 3

Glory.Man.United
centos - 24.10. Odpovědět

Ty banány.. takový drsný humor :) Na jednu stranu k popukání (konkrétně tohle), na druhou to pro toho černocha nebude moc příjemné a inteligentní člověk tohle prostě neudělá.

centos

Tak ono v těch jádrech našich kotlů je kupodivu i pár řekl bych nadprůměrně inteligentních jedinců , ale jejich humor a představa jít se pobavit na fotbal je zcela odlišná než nějaké fajnšmekrovství ( toho by se u nás stejně stěží dočkal ) , lidi to pobaví , ale toho fotbalistu určitě ne a s odtupem času si každej řekne , že to jsou vlastně rasistický hovada...

Glory.Man.United

abych to teda obhájil , měl jsem tu ,,čest'' setkat se s pár ultras tzv. JKG v brně a jsou mezi nimi i lidi co mají vysokou školu apod. sice mě to zarazilo , ale je to tak

Glory.Man.United

pra píči z doby kolomba Smajlík 9

Mostacek
Ficus10 - 24.10. Odpovědět

no nechci tu nejak chytracit a vim ze po mim nazoru asi dostanu sprsku..ale ze zrani hrace, to se neresi, to je v poradku, ale to ze se resi "udejnej" rasismus to me pride smesny...dite uz stim dohaje porad rasismus rasismus...raci at se staraj o to aby nas narodak(celkove fotbal v CR) konecne hral poradne! Smajlík 11

Ficus10

Dobrá připomínka.
Dalo by se k tomu napsat mnoho ale nemá to tady cenu... Smajlík 11

Kepy_FCB
Wl@$t!k - 24.10. Odpovědět

parchanti teplický, všem bych jednu natáhnul Smajlík 15

Wl@$t!k

BuBuBu!!! Smajlík 3

Viktorian Warior

ty=0

The Hammer
Reklama
Reklama
Nejnovější články