Zpět na » Synot liga » Sparta - Boleslav 0:1 (0:0)

Sparta - Boleslav 0:1 (0:0)

0

Líbilo se

24.09. - Sparta doma prohrála a nenapravila tak svoje zaváhání z pohárového zápasu s Odense. S Mladou Boleslaví si připsala první porážku v domácím prostředí v letošní sezoně.

Utkání bylo o dvou rozdílných poločasech. V prvním se hra přelévala ze strany na stranu a Sparta může jen litovat neproměněných šancí. Hlavně Marek Kulič se dostal do několika slibných pozic, ovšem ani jednu z nich nedokázal zužitkovat. ,,Samozřejmě že jsme dole. Musíme dát gól, pak se nám bude hrát lépe," uvedl po zápase kapitán Zdeněk Pospěch.

Druhý poločas měl o něco pomalejší tempo. To bylo možná způsobeno i tím, že se Boleslav začala smiřovat s bodem. Nakonec má ale tři a to dokonce ze hřiště soupeře. V 83.minutě si totiž vystřídavší Holub vzal balón, obešel několik obránců a střelou pod Poštulku vstřelil vítěznou branku hostů. ,, Udělali jsme obrovskou hrubku v obraně a to si nesmíme dovolit," řekl Michal Bílek na tiskové konferenci. Na dotaz o absenci Horvátha, který chyběl vinou virózy uvedl: ,, Je to náš klíčový hráč, nedokázali jsme se s jeho absencí vypořádat."

Utkání mělo kromě jediné branky ještě jeden zajímavý moment. Tím bylo vyloučení hostujícího trenéra Ĺ časného na tribunu. ,,To moje vykázání bylo dopředu připravené. To samé se mi stávalo i v Mostě."

Daniel Houška / FotbalPortal.cz

Nejnovější články