Zpět na » Synot liga » To nej ze 7. kola Gambrinus ligy

Synot liga - To nej ze 7. kola Gambrinus ligy

0

Líbilo se

24.09. - V 7. kole Gambrinus ligy se děly zajímavé věci. Všechny týmy z první čtyřky prohrály, což lze považovat za překvapení kola. A co se dalšího událo? Dozvíte se uvnitř článku.

Sestava kola: Drobizs (Olomouc) - Ĺ uškavčevič (Olomouc), Zbožínek (Zlín), Košťál (Liberec), Rada (Bohemians) - Zúbek (Zlín), Kunášek (Bohemians 1905), Matějovský (Boleslav), Szabo (Kladno) - Hartig (Olomouc), Pacanda (Brno)

Tým kola: Bohemians 1905
Titul tým kola si zasloužily všechny kluby, které zaskočily favority, ale Bohemka přece jen stála o něco výše. Porazila účastníka Ligy mistrů, který do té doby ještě v sezoně neprohrál. Pro klokany to navíc byla první výhra po návratu do ligy.

Hráč kola: Radim Holub
Boleslavský útočník potvrzuje, jak je pro svůj důležitý. Do hry přichází jako náhradník, přesto často dokáže rozhýbat hru a v tomto kole se mu podařil dokonalý kousek. Dal rozhodující branku zápasu na Spartě pět minut před koncem.

Plus kola: Atmosféra ve vršovickém derby
Derby mezi Bohemians a Slavii nebylo jen soubojem na hřišti. V hledišti měli početné zastoupení také fanoušci Slavie, kteří se snažili vyrovnat domácí přiznivcům. Pozitivem byla přátelská atmosféra.

Překvapení kola: Selhání favoritů
Neuvěřitelné! Slavia, Teplice, Baník a Sparta v sedmém kole prohráli. Pro první tři jmenované to byla první porážka v lize v tomto ročníku Gambrinus ligy. Týmy Slavie a Teplic prohrály venku, Baník se Spartou dokonce doma. Ani jeden z vedoucí čtyřky přitom nevstřelil branku!

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články