Zpět na » Synot liga » Ústí nevyhrálo ani pod novým trenérem

Ústí nevyhrálo ani pod novým trenérem

0

Líbilo se

24.09. - Fotbalové Ăšstí nad Labem se propadlo až na dno druholigové tabulky. Obrat k lepšímu nenastal ani pod novým trenérem Svatoplukem Habancem, který ve své premiéře prohrál v Praze s Duklou 1:2.

Severočeši porazili v prvním kole Třinec a nikoho v tu dobu nenapadlo, že na tom budou v současné době tak špatně. Od té doby ale dokázali remizovat jen s Hradcem Králové, jinak všech šest zbývajících zápasů prohráli. To vše tedy dává po osmém kole čtyři body a poslední místo v tabulce.


Neuspokojivé výsledky stále v minulém kole místo trenéra Libora Palu, kterého nahradil Svatopluk Habanec. Ale ani pod ním tým nedokázal bodovat. Na Dukle prohrál 1:2.


Na co se však musejí Severočeši zamřit, to je útok. Zatím vstřelili pouze pět gólů a to je druhá nejhorší bilance ve druhé lize. Horší útok má jen Sokolov. O pět branek se podělili tři hráči. Dva góly vstřelili Martin Boček a Petr Fousek, jeden úspěšný zásah má na svém kontě Jan Martykán.


Stávající výsledková krize vyúsťuje v nervozitu hráčů na hřišti. V dosavadním průběhu hráči Ăšstí viděli červenou kartu celkem třikrát a zbytečně tak oslabili svůj tým.


Ĺ anci na přerušení série tří porážek v řadě budou mít ústečtí fotbalisté v neděli, kdy zajíždí do Vítkovic. Tam je nečeká rozhodně nic lehkého, protože Vítkovicím to doma šlape.

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Nejnovější články