Zpět na » Synot liga » Příhodovi se zápas v Liberci moc nepovedl

Příhodovi se zápas v Liberci moc nepovedl

0

Líbilo se

25.09. - Radek Příhoda dostal za svůj výkon v Liberci nejnižší známku v sezóně. Delegát zápasu Liberec – Plzeň Vlastislav Pánek se nakonec odhodlal k nízké známce čtyři.

Samotné utkání v Liberci bylo velmi rušné. V pokutovém území Plzně bylo místy hodně neklidu, plzeňští hráči si totiž hodně pomáhali držením. Penalta se však nepískala ani v jednom případě. Ve 41. minutě zápasu unikal po křídle Hudson, toho doslova zkosil Smola, který měl dostat za tento zákrok minimálně žlutou kartu. Osobní trest však neobdržel. Pro Smolu by to byla již druhá žlutá v zápase, která by znamenala vyloučení. Hudson pak musel být následně v poločase střídán.


V poslední minutě prvního poločasu pak po jednom z mnoha soubojů v pokutovém území po zákroku Zakopala hostů upadl Nezmar, obránce Plzně mu následně vyčinil a liberecký útočník ho následně udeřil. Zakopal spadl. Žádná karta se ani v tomto případě neudělovala.


V zápase Sparta – Mladá Boleslav byl vykázán trenér hostů Zdeněk Ĺ časný. Ten se už během prvních dvaceti minut hodně rozčiloval na počínáním hlavního arbitra. Ten nejprve ve 3. minutě neodpískal faul ne Mendyho a o chvíli později neudělil žlutou kartu Huškovi. Po jeho faulu sice ponechal správně výhodu, ale v nejbližším přerušení opět po jeho nešetrném zákroku mu kartu neudělil. Jinak Franěk utkání odpískal s přehledem, ale tyto dvě důležité situace ho stály lepší známku.

Hodnocení rozhodčích 7. kolo:
Příhoda – 4 – Liberec – Plzeň
Kovařík – 8 – Zlín – Teplice
Jára – 7 – České Budějovice – Žižkov
Matějek – 7 – Most – Kladno
Královec – 7 – Brno – Jablonec
Jech – 8 – Bohemians 1905 – Slavia
Jílek – 8 – Ostrava – Olomouc
Franěk – 6 – Sparta – Mladá Boleslav

Delegátská stupnice známek: 10 - excelentní, výjimečný výkon, 9 - výborný, 8 - velmi dobrý, 7 - dobrý, 6 - průměrný, 5 - uspokojivý, 4 - neuspokojivý, 3 - špatný, 2 - velmi špatný, 1 - mimořádně špatný

Michal Horáček / FotbalPortal.cz

Nejnovější články