Zpět na » Synot liga » Zápisníček Ladislava Volešáka, 08. kolo

Zápisníček Ladislava Volešáka, 08. kolo

0

Líbilo se

01.10. - V osmém kole Gambrinus ligy vyhrála pražská Slavia nad zlínskou Tescomou vysoko 7:1, skóre mohlo být přitom i daleko vyšší, neboť již ve dvacáté minutě vedli domácí již 4:0. Nyní čeká Slavii zápas v Lize mistrů, ke kterému odletěli dnes v půl deváté ráno.

Toto kolo se mi bude hodnotit krásně. My jsme vyhráli neskutečně vysokým skóre nad Zlínem, Budějky vyhrály nad Mostem, takže to bylo dokonalé kolo.

My jsme šli do zápasu s Tescomou s tím, že chceme za každou cenu vyhrát a to se nám také podařilo. Z prvních čtyř střel na bránu jsme vstřelili branky a hned to bylo v sedmnácté minutě 4:0, potom se zápas už jen dohrával. Ale já osobně jsem rád také za to, že jsem mohl nastoupit do druhé půle a navíc jsem ještě k tomu vstřelil branku a mohl tak taťkovi ukázat napsanou padesátku pod dresem, což znamenalo že v ten den slavil padesát let. Tu branku jsem věnoval jemu, takže to vyšlo ten den moc krásně.

Jinak mě také potěšilo, že Budějky vyhrály a určitě se zvednou.

Teď i k Lize mistrů: už se zase všichni moc těšíme a doufáme, že v Seville uhrajeme dobrý výsledek, takže nám držte všichni palce!

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Nejnovější články