Zpět na » Synot liga » Rada: Z Plzně už jsme začínali mít komplex

Rada: Z Plzně už jsme začínali mít komplex

0

Líbilo se

30.09. - Petr Rada přiznal, že on i jeho svěřenci měli ze zápasu s Plzní respekt, jelikož s tímto soupeřem se jim v minulé sezóně nedařilo. V první půli uznal, že si jeho tým nevytvořil téměř žádnou šanci, o přestávce řekl hráčům, že musí zvýšit nasazení, nelíbilo se mu, že tento pokyn hráči z počátku první půle neplnili.

Postupem času se mu hra jeho týmu začala zamlouvat, ale litoval, že jeho svěřenci neudrželi chladnou hlavu při řešení některých situací

Podle něj to bylo šťastné vítězství, ale také velmi důležité, protože nyní jeho tým čekají dva zápasy venku a proto bylo důležité získat tři body, zvláště s tak kvalitním týmem, jakým je Plzeň.

Petr Rada také doufá, že Petr Lukáš dostane za červenou kartu jen podmínku: "když je druhá žlutá karta, tak hráči většinou nastoupí, ale pokud to komise vyhodnotí jinak musíme se s tím vyrovnat a musel by hrát někdo jiný, ale věřím, že to dopadne jak v předcházejících případech."

"Báli jsme se dvou šikovných útočníků Plzně, a nechtěli jsme hrát vabanka s třemi obránci a dvěma útočníky, proto nastoupil Rosa," řekl Petr Rada k nasazení mladého obránce za útočníka Fenina v závěru utkání.

Nová akvizice Teplic Leandro Vieira nebyl dneska ani na lavičce, jelikož ještě nebyl administrativně dořešen jeho přestup, k příštím zápasům by však měl být již připraven.

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Nejnovější články