Zpět na » Synot liga » Šventovi nabídnuto prodloužení smlouvy

Synot liga - Šventovi nabídnuto prodloužení smlouvy

0

Líbilo se

30.09. - Vedení Slavie Praha adresovalo své slovenské opoře Dušanovi Ĺ ventovi ještě před čtvrteční operací kolene nabídku na prodloužení kontraktu.

"Nabídli jsme Dušanovi prodloužení smlouvy už několik dní před chirurgickým zákrokem. Vzájemně jsme se shodli, že o detailech budeme jednat v čase, kdy bude rehabilitovat," řekl pro Sport generální ředitel sešívaných Petr Doležal.

"Ano, mohu to potvrdit. Potěšilo mě to. Budeme o tom mluvit v budoucích dnech," cituje Sport Ĺ venta, který má ve Slavii kontrakt platný do třicátého ledna 2008.

Dušan Ĺ vento se ve čtvrtek podrobil v Dunajské Stredě úspěšné operaci zraněného pravého kolena. Lékař národního týmu Slovenska Peter Malinovský mu udělal plastiku předního zkříženého vazu, která si vyžádá přibližně půlroční absenci.

Dvaadvacetiletý rychlonohý středopolař Slavie odešel ještě v červnu na zkoušku do anglického prvoligového klubu Derby County. Absolvoval za něj i jeden přípravný zápas na hřišti Macclesfieldu, týmu ze čtvrté nejvyšší ostrovní soutěže. Jak se však později ukázalo, právě v tomto utkání došlo k přetrhnutí zkříženého vazu a rodák z Likavky u Ružomberku se musel tři dny před svými dvaadvacátými narozeninami podrobit artroskopickému chirurgickému zákroku

Desetinásobný reprezentant Slovenska, který má ve své sbírce i ocenění pro nejlepšího cizince Gambrinus ligy, si tak v aktuální sezoně ještě nezahrál. Ĺ vento chyběl sešívaným nejen v dřívějších nejvyšší české soutěže, ale i v prestižní Lize mistrů, ve které si jeho spoluhráči premiérově vybojovali historický postup do skupinové fáze.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz/SITA

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články