Zpět na » Synot liga » Zápisníček Martina Vozábala, 07. kolo

Zápisníček Martina Vozábala, 07. kolo

0

Líbilo se

28.09. - V sedmém kole zavítal na půdu Českých Budějovic Žižkov, který si po remíze 1:1 odvezl do Prahy s sebou jeden bod.

V sedmém kole bylo pro mě osobně překvapení více. Určitě jsem nečekal, že Teplice prohrají ve Zlíně, ale je vidět, že Zlín je v pohodě, dobře odstartoval, přeje mu potřebné štěstí, a neposlední řadě má letos dobře a kvalitně poskládaný tým. Stejně tak jsem ovšem nečekal, že Baník v této rozjeté sezoně zakopne doma se Sigmou Olomouc. Ovšem Sigma hrála opravdu dobře, měla i další šance, vstřelila gól, proto vyhrála zaslouženě. Proto očekávám, že Baník to teď bude chtít dohnat v Praze na Viktorce, pro kterou to bude o to těžší.

Viktorka uhrála u nás na jihu bod, ovšem troufnu si říci, že tentokráte při ní byli všichni svatí. Měli jsme dost smůly, a kdyby před koncem Kalod proměnil svou šanci, mohlo být hůř.

Sparta ztratila doma s Mladou Boleslaví, a je vidět, že po těchto víkendových ztrátách předních týmu Gambrinus ligy, se opět Boleslav dostává do hry o horní příčky. Pokud by Mladou Boleslav potvrdila výhru doma s Bohemians, opět by se dostala o kousek dopředu.

Bohemians připravili doma první prohru pro Slavii v letošním ročníku, což bylo asi překvapení pro všechny, ale je vidět, že na Bohemce se bude opět těžce vyhrávat.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Nejnovější články