Zpět na » Synot liga » Holenda do Mostu. Za Hainaulta?

Synot liga - Holenda do Mostu. Za Hainaulta?

0

Líbilo se

27.09. - [Aktualizováno 17:42] Do Mostu přichází ze Sparty na hostování dvaadvacetiletý útočník Jan Holenda, podle našich informací naopak na Letnou by měl zamířit stoper Mostu André Hainault.

Holenda ve Spartě působí jíž delší dobu, ovšem příliš se v ní neprosadil. Dvě sezony hostoval v Liberci, na jaře pak v Budějovicích.

Podle informací, které kolují v zákulisí, by měl Most na oplátku na Letnou poslat na půlroční hostování stopera kanadské seniorské reprezentace André Hainaulta. To však sportovní ředitel Mostu Stanislav Salač vyvrací: "Příchod Holendy skutečně nijak nesouvisí s odchodem Hainaulta do Sparty. André pro tuto chvíli zůstává v Mostě, avšak jeho odchod není vyloučený," řekl pro klubové stránky fksiadmost.cz.

Novou posilu si nemůže vynachválit trenér aktuálně posledního celku ligové tabulky Robert Žák. "Stál jsem o něj od začátku sezony. Je to dravej, sebevědomej útočník. Navíc se nám i typově hodí do mužstva," řekl pro klubové stránky severočeského týmu Žák a dodal: "Holenda je bezesporu kvalitní fotbalista a navíc je silný ve vzduchu, což se nám náramně hodí." S Holendou počítá již pro nedělní zápas v Českých Budějovicích.

Ani po letním návratu na Spartu se neprosadil v konkurenci takových hráčů, jakými jsou Marek Kulič, Libor Došek nebo Miroslav Slepička. V lize odehrál 68 utkání, v nichž vstřelil 12 branek.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články