Zpět na » Synot liga » V Příbrami bude k vidění souboj prvního s druhým

V Příbrami bude k vidění souboj prvního s druhým

0

Líbilo se

27.09. - Tuto neděli zajíždí hradečtí Votroci k nejatraktivnějšímu duelu 9. kola druhé nejvyšší fotbalové soutěže. Jejich soupeřem bude vedoucí Příbram, vzhledem k postavení Hradce se jedná o bitvu prvních dvou celků tabulky.

Aktuální umístění Příbrami v tabulce je pro mnohé překvapení. Po odchodu zkušených hráčů (Otepka, Hunal, Polodna) se Marila zvedla a zvítězila 6x v řadě. V posledním kole zvítězila v Třinci 3:1.


Hradec drží sérii tří vítězství v řadě, nejdříve doma Duklu 2:0, poté ve Vítkovicích 2:1 a minulý víkend vyhráli Votroci doma nad Hlučínem 1:0 po nepříliš podařeném víkendu.


Včera oba dva týmy vypadly z Poháru ČMFS. Příbram na jejím hřišti porazila prvoligová Viktoria Plzeň v poměru 1:0. Hradec vypadl v souboji druholigových celků s Bohemians Praha (Střížkov), když zápas skončil stejným výsledkem jako skončil zápas v Příbrami. Oba celky, které se střetnou v neděli, však nasadily spíše hráče z lavičky.


V nedělním utkání si bude muset dát hradecká defenzíva pozor na nejlepšího střelce 2.ligy Huňu, který má na svém kontě v této sezoně zatím 5 střeleckých zářezů. Naopak Příbrami bude hrozit hradecký střelec Vodehnal, který skóroval pokaždé v posledních třech duelech a pokaždé zaznamenal vítěznou branku zápasu.
Hradecký kádr by měl být v neděli kompletní a do zápasu by mohla zasáhnout i nová posila Votroků Martin Čupr, který přišel v týdnu ze Sigmy Olomouc a premiéru v černobílých barvách zažil již v pohárovém zápasu proti Bohemce.


Hradecký trenér Luděk Klusáček k zápasu uvedl: „O Příbrami si myslím, že je soupeř, nad kterým se dá vyhrát. A my chceme vyhrát!“


Nedělní šlágr kola začíná v 17 hodin a dějištěm zápasu bude příbramský stadion Na Litavce.

Předpokládané sestavy:

Příbram: Hruška - Nohýnek, Navrátil, Penc, Pleško – Hloušek, Nechvátal, Tarczal, Ĺ indelář - Huňa, Klesa.

Hradec Králové: Podhajský – Čupr, Vít, Wozniak, Pospíšil - Ĺ merda, Černý, Bouška, Rezek - Svoboda, Vodehnal.

FotbalPortal.cz je mediálním partnerem klubu FC Hradec Králové .

Michal Horáček / FotbalPortal.cz/FC Hradec Králové

Nejnovější články