Zpět na » Synot liga » Slávisté dorazili do Sevilly po poledni

Slávisté dorazili do Sevilly po poledni

0

Líbilo se

01.10. - Po bezproblémovém tříhodinovém letu přistáli dnes v pravé poledne slávisté ve španělské Seville, kde je zítra večer čeká druhý zápas základní skupiny Ligy mistrů ve skupině H.

"Po celou dobu probíhalo vše bez problémů, po chvíli jsme dostali občerstvení, tzn. těstoviny s masem a další dobrůtky. Během letu jsme mohli sledovat aktuální polohu letadla, z údajů jsme navíc zjistili, že letíme ve výšce necelých 12 km či že venkovní teplota byla kolem - 40 stupňů," napsal ve své reportáži z cesty na stránkách SlavistickeNoviny.cz Richard Ĺ Ubrt a dodal: "Při zahájení sestupu jsme zažili menší vzrušení, kdy to s letadlem začalo hopsat. Po pár minutách se to však uklidnilo."

Po přistání se museli fotbalisté a s nimi cestující fanoušci a novináři vypořádat s dusnem, letním počasím a teplotou přes dvacet stupňů Celsia. Ušetřeni tomu jsou Vladimír Ĺ micer a Mickael Tavares, kteří s týmem neodcestovali neboť ještě nejsou zcela vyléčení, a také Erich Brabec, Martin latka a Dušan Ĺ vento, ze stejných příčin.

"Po přistání jsme se rozdělili do pěti autobusů, ty nás odvezli do dvou hotelů, které se nacházejí hned u stadionu. Hráči, VIP a sponzoři se přesunuli do hotelu Hesperia a fanoušci společně s novináři do hotelu Novotel," napsal dále ve svém článku Ĺ ubrt.

Do zápasu, který začíná zítra ve 20:45 a který budou řídit rozhodčí Rusové Jurij Bakakov, Tihon Kalugin a Anton Averianov, naopak budou moci naskočit Petr Janda a František Dřížďal, kteří byli ještě před pár dny taktéž lazary. Dnes po osmnácté hodině čeká tým trénink.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Nejnovější články