Zpět na » Synot liga » Trousil uzavřel s Brnem nový kontrakt

Synot liga - Trousil uzavřel s Brnem nový kontrakt

Trousil uzavřel s Brnem nový kontrakt © fcslovanliberec.cz - Jan Trousil v souboji o míč

0

Líbilo se

22.07. - Kapitán 1. FC Brno Jan Trousil uzavřel se svým zaměstnavatelem novou smlouvu. Jeho nový kontrakt nyní vyprší až za dva roky, jihomoravský klub má navíc ještě roční opci.

Dvaatřiceletý obránce má na svém kontě celkem 132 ligových startů, v posledních letech se však v brněnském dresu vypracoval v jednu z opor. V minulém ročníku chyběl jen ve třech zápasech. Jeho absence však byly zapříčiněny disciplinárními tresty za žluté karty.


„Proč jsem podepsal? No přece proto, že jsme se s vedením klubu dohodli na kvalitní nové smlouvě a já jsem s ní spokojený. Navíc tím dodržuji slovo, protože dobře víte, že jsem říkal, že v Čechách bych do jiného klubu nešel. Jiný klub mě v Čechách nezajímá. Roli ale také hrálo, že se dobře vyvíjí i prodloužení smluv s dalšími zkušenými hráči, takže ta sestava bude opravdu stabilizovaná a věřím, že se to projeví na výsledcích“.


„Doufám, že příští sezóna bude po pátém a čtvrtém místě ještě lepší. To znamená účast v evropském poháru. Proto chci zůstat, i když už mám přes třicet, a s Brnem ještě něco dokázat,“ řekl Jan Trousil pro brněnské stránky.

Kam dál?

Michal Horáček / FotbalPortal.cz, 1.fcbrno.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nighth - 30.07. Odpovědět

Truska by do repre šel ale musel by být tak o 5 let mladší.. ale v lize nemá konkurenci to co on tam obehraje krása.. Smajlík 1

Nighth
Mattess - 23.07. Odpovědět

Jo Truska ten je fakt dobrej každej tým by ho chtěl mýt v týmu,snad výjma Sparty která ma Řepku Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Mattess
Vlachos - 23.07. Odpovědět

Trousil do reprezentace!! Smajlík 6

Vlachos

nejlepší stoper v lize, škoda, že je mu už 32 Smajlík 18 Smajlík 1

soukup00

Naprostý souhlas. Řepka mu nesahá ani po paty....

Fabregas??!!

přesně tak

JohnyCasillas
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články