Zpět na » Synot liga » Bílka mrzela koncovka

Bílka mrzela koncovka

0

Líbilo se

01.10. - Sparta si sice včera poradila s Jabloncem v poměru 2:0, ovšem trenér Bílek byl velmi zklamaný z koncovky co jeho tým předváděl. „Koncovka je jediným záporem dnešního utkání. Měli jsme rozhodnout mnohem dříve, příležitostí jsme měli dost a dost," usoudil sparťanský kouč.

Letenští proti Severočechům sehráli výborné utkání, kterému od začátku dominovali, a to i přesto, že jim chybělo několik opor. „Rozpadla se nám osa týmu. Chyběli Řepka, Abraham, Horváth i Hušek. Hráči, kteří dnes nastoupili, však přesně splnili mé pokyny i očekávání a vybojovali pro Spartu velice cenné tři body," pochválil své svěřence třiačtyřicetiletý trenér.

Ovšem největší ódy pěl na svou dvojici středních záložníku. Sylvestre i s Kladrubským podle něj působili ve středu hřiště příkladně, odebírali velké množství balónu, ale především také dokázali zakládat útočné akce. „My víme dlouho, že je Ludovic výborným fotbalistou. Dnes plnil přesně to, co jsme od něj požadovali. Stejně jako ostatní na sobě musí dále pracovat. Svoji šanci dostane také v dalších utkáních," dodal Bílek pro oficiální web Sparty.

Tomáš Honajzer / FotbalPortal

Nejnovější články