Zpět na » Synot liga » Kozel: Po střídání jsme přestali být nebezpeční

Kozel: Po střídání jsme přestali být nebezpeční

0

Líbilo se

01.10. - Další domácí bodovou ztrátu si jablonečtí fotbalisté připsali v nedělním večerním zápase s pražskou Spartou. Podle slov domácího trenéra Luboše Kozla přestal být jeho tým nebezpečný po nuceném střídání dvou jeho svěřenců. Zklamání byla znát ze slov trenéra domácích Luboše Kozla.

"Hlavně první poločas jsme podali dobrý výkon a přispěli ke kvalitě utkání. Měli jsme problém v útoku, kde nemohl nastoupit Zelenka, který má z pohárového utkání natažený lýtkový sval. Bohužel se na nás negativně podepsala nucená střídání Ĺ těpána a Klapky, po tom už nás výkon upadal. Když už jsme přežili velkou šanci Doška, myslel jsem si, že by jsme ten zápas mohli dovést do remízového konce, takže celkově je to zklamání.“

Ke spekulacím k možnému bodovému ultimátu se jablonecký lodivod příliš vyjadřovat nechtěl. „Já o žádném ultimátu nic nevím, jen jsem si to přečetl v novinách“, dodal skleslý kouč.

Sparťanský trenér Michal Bílek se konečně radoval z podařeného výkonu svých svěřenců. „Před zápasem jsme měli komplikace a proto ve středu pole nastoupil Kladrubský se Silvestrem a ukázalo se složení této dvojice bylo správným rozhodnutím. Drželi jsme balon a od začátku zápasu hráli fotbal, který jsme chtěli. Sice jsme zklamali v koncovce, ale těch šancí bylo opět hodně. Pozitivní je, že se do nich dostáváme, bohužel prozatím bez většího efektu. Jsme ale rádi, že jsme tu sérii přerušili a toto utkání zvládli. Sehráli jsme jedno z nejlepších utkání v tomto ročníku,“ pochvaloval si kouč Sparty.

FotbalPortal.cz je mediálním partnerem klubu FK Jablonec 97

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz

Nejnovější články