Zpět na » Synot liga » Marek Kulič: Řepa je prostě lídr

Synot liga - Marek Kulič: Řepa je prostě lídr

Marek Kulič: Řepa je prostě lídr © -

0

Líbilo se

04.11. - Marek Kulič dnes zářil v utkání s Mostem, vstřelil dvě branky a neměl daleko k hattricku. Po utkání mimo jiné řekl, že v kabině je stále lídrem Tomáš Řepka.

"Já jsem vlastně dal nejvíce na podzim asi tři góly, ale to je jedno, hlavně že jsem to protrhl a doufám, že nám to pomůže do dalších zápasů," uvedl střelec Sparty ke své podzimní bilanci.

O tom jestli si si věřil zrovna na Most pronesl:"Říkal jsem si, že už to nějaký zápas musí přijít, zrovna to přišlo na Most, jak říkám jsem rád, že to vyšlo a už bych se v tom nějak dál nepitval."

"Ten zápas byl jinačí. V Mostě tenkrát končili někteří hráči, tak byl takový odevzdaný, ale říkám dneska jsme moc spokojení za dnešní výsledek a dobrou hru," hledal Marek Kulič rozdíly s jarním utkáním, který skončil také debaklem 0:5.

Vyhovovalo mu také hrát proti vysokým obráncům Mostu. "První půlhodinu jsme hráli pěkně po zemi a neměli šanci, pak jsme začali nakopávat zbytečně a bylo to na prd, hlavně po zemi a nemají šanci. To se potvrdilo."

"U nás bylo znát, že se vrátil Tomáš Řepka. My si s ním vzadu hodně věříme. Víme, že je takřka bezchybný a to se potvrdilo. V kabině má více hráčů hlavní slovo, ale Řepa je prostě lídr a s nim se hraje lepší. Všichni si s ním více věří a on to vzadu diriguje," uvedl k návratu Tomáše Řepky do sestavy Sparty.

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články