Zpět na » Synot liga » Reprezentace se střetne s Teplicemi

Synot liga - Reprezentace se střetne s Teplicemi

0

Líbilo se

02.10. - Česká reprezentace se v rámci svého soustředění v Teplicích střetne s místním prvoligovým celkem. Utkání by mělo být generálkou před soubojem s Německem, který český tým čeká 17.10. na půdě soupeře.

Reprezentace by mě měla v Teplicích abslvovat několikadenní soustředění, ubytována bude v hotelu Prince de Ligne a celý pobyt vyvrcholí utkáním s FK Teplice, které se uskuteční ve čtvrtek 11.10. od 17:00 na stadionu Na Stínadlech, k tomuto programu přikročila z důvodu volného termínu v sobotu 13.10., který je jinak také hracím dnem kvalifikace.

Zápas by měl pomoci k sehrání výběru, ze kterého kvůli kartám z předchozích duelů vypadli důležité opory Jankulovski, Polák a Baroš. Hráči Teplic byli vybráni za soupeře kvůli osobě Petra Rady, který je koučem Teplic a zároveň asistentem Karla Brücknera u reprezentace. Podobná role jako v jarním přátelském zápase Teplic s reprezentací do 20let čeká Martina Fenina, ten, pokud ho trenér reprezentace znovu povolá, bude stát proti svému týmu za který hraje a ve kterém vyrůstal.

Sousedský souboj s Německem může už definitivně rozhodnout o našem postupu na šampionát konaný v příštím roce, k vytoužené metě jim stačí z posledních tří zapasů získat tři body.

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články