Zpět na » MSFL » MSFL: Znojmo i přes ztrátu bodů stále první

MSFL - MSFL: Znojmo i přes ztrátu bodů stále první

MSFL: Znojmo i přes ztrátu bodů stále první © -

6

03.11. - REVIEW Fotbalisté Znojma dokázali v tomto kole pouze remizovat na půdě Jihlavy B, ale díky dostatečnému náskoku o vedení nepřišli. I v tomto kole dokázali fotbalisté Fulneku předvést dobrý výkon, ale stačilo to pouze na bod. Více ze 13. Kola MSFL uvnitř článku.

Brno B - Fulnek 1:1 (0:0)

V úvodní půlhodině zápasu byli hosté lepší týmem a v osmnácté minutě mohli jít zásluhou Mooce, ale ten střelou z voleje bránu netrefil. Po půlhodině domácí konečně srovnali kop a branku mohla rezerva Brna vstřelit po jednom z rohových kopů, ovšem pokus jednoho z útočníku našel pouze ochranou síť. Poločas tedy skončil nerozhodným bezbrankovým stavem.

Vstup do druhé půle se podařil domácím, kteří se v padesáté druhé minutě také dostali do vedení. Na centr z rohového kopu si naběhl Dalmo a nedal brankáři hostí šanci - 1:0. Hosty inkasovaná branka nakopla a najednou se hrálo především na polovině Brna, které však odolávalo. A přišla osmdesátá devátá minuta, kdy hosté konečně svou převahu zúročili. Wludyka přehodil obránce, míč se dostal k Hanusovi, který již pouze obstřelil bezmocného brankáře Poláčka - 1:1. Hosté si tedy odvážejí více než zasloužený bod.

Statistiky zápasu:
Branky:
52. Dalmo - 89. Hanus. ŽK: Vlk (Fulnek). Diváci: 71.

Sestavy: Brno B: Poláček - Pernica, Szegedi, Košulič, Dalmo (90. Chod), Čoupek (56. Pacák), Cupák, Buchta, Paděra, Urban, Vašek.

Fulnek: Pospěch - Dutka, Burián, Grussmann, Vlk (69.Lang) - Sokol (46.Wludyka), Seidler, Sáblik, Hanus, Vávra - Mooc (82.Šmíd).

Rozhodčí: Kondler - Doruša, Trávníček.

Líšeň - HFK Olomouc 2:2 (1:1)

HFK vstoupilo do zápasu jako favorit a tuto roli potvrdil ve dvacáté třetí minutě Obal, který využil přesný pas Libiče - 0:1. Domácí se oklepali a ihned po rozehrávce také zahrozili, ale Noskovu hlavičku neuvěřitelně vyrazil brankář HFK. Přeci jen se domácí podařilo vyrovnat. Ve dvacáté deváté minutě našell Oprchal volného Čejku, který již věděl kam s míčem - 1:1. Tímto výsledkem také první poločas, který nabídl řadu šancí a pohledný fotbal skončil.

Vstup do druhé půle se opět povedl hostům, kteří mohli jít do vedení, jenže Libičovu hlavičku zastavil na brankové čáře Oprchal. Hosté se však přeci jen prosadili. V sedmdesáté první minutě našel Costa parádní kolmou přihrávkou Zedníčka, který poslal HFK do zaslouženého vedení - 1:2. Domácí se však nechtěli spokojit s prohrou a o devět minut později vyrovnal na konečných 2:2 Polák.

Branky:
29. Čejka, 80. Polák - 23. Obal, 71. Zedníček. ŽK: Belej, Čampa, Čejka - Costa, Čtvrtníček. Diváci: 240.

Sestavy: Líšeň: Sedmidubský - Čampa, Široký, Oprchal (69. Jaroš), Křap, Hebron, Čejka (88. Kupský), Polák, Pecha (85. Kolář), Nosko, Belej.

HFK Olomouc: Šrom - Kovář, Lukášek, Vajda, Zedníček (85. Šturma), Costa, Dadák, Filipský, Obal, Čtvrtníček, Libič (85. Žondra).

Rozhodčí: Nádvorník - Nenadál, Černý.

Uničov - Bystrc 3:0 (3:0)

Utkání začalo pro Uničov dobře a již v sedmé minutě zápasu předvedl parádní sólo Řehák a poté parádně zavěsil - 1:0. Další šanci měli opět domácí, ale Tomana vychytal Galla. Další branka padla v patnácté minutě a opět byl jejím strůjcem Řehák, který tentokrát hlavou rozvlnil síť - 2:0. Domácí i nadále soupeře přehrávali, ale kýženého třetího gólu se dočkali až pět minut před koncem prvního poločasu. Ke Kyselému se dostal míč a trefit prázdnou bránu se povedlo - 3:0. Po prvním poločase tedy nebylo co řešit.

I druhý poločas režírovali domácí. Na 4:0 mohl zvýšit Řehák, ale Galla byl pozorný. K první vážnější šanci se také dostali hosté, ale Hanák s jeho pokusem neuspěl a zápas si tedy domácí v poklidu pohlídali a zaslouženě dokráčeli ke tříbodovému konci.

Statisiky zápasu:
Branky:
7. a 15. Řehák, 40. Kyselý. ŽK: Fiala - Březný, Hanák. Diváci: 220.

Sestavy: Uničov: Šustr - Šostronek, Novosad, Vejvoda, Fiala - Kyselý (72. Ondrušík), Toman, Žmolík, Švajda (80. Švajda) - Hrubý, Řehák.

Bystrc: Galla - Kopecký, Břežný, Šíma, Drábek Michal - Janíček, Outrata (74. Logara), Veselý (80. Moučka), Hanák - Veselovský, Drábek Martin (46. Jirásek).

Rozhodčí: Tobola - Kondler, Páral.

Ostrava B - Mutěnice 2:1 (2:0)

Již od začátku byl první poločas v režii domácího celku. V samotném úvodu spálil šanci Metelka, poté zahrozil dalekonosným projektilem Kosňovský, ale gól se podařilo dát až Gregušovi ve dvanácté minutě zápasu - 1:0. V osmnácté minutě se dostal k míči Lee, obešel obránce a následně si poradil i s brankářem - 2:0. V závěru prvního poločasu se hra trochu vyrovnala a k prvnímu ohrožen brány se také dostali hosté, ale střela po jednom z rohů skončila na břevně brány Baníku. První poločas tedy skončil zaslouženým vítězstvím hráčů Baníku B.

Vstup do druhé půle se náramně povedl Mutěnicím, které ve čtyřicáté osmé minutě zásluhou Koštuříka snížili na rozdíl jediné branky - 2:1. Zbytek zápasu však proběhl v režii domácích a ti si svůj náskok nenechali vzít.